درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پیشنهادات فروش در سژین

عایق رطوبتی اصلاح شده کوپلیمری RCI
عایق رطوبتی اصلاح شده کوپلیمری RCI

طبق مطالعات انجام شده، پوششهای آببند پایه پلیمری در مقایسه با سیستمهای پایه قیری دارای انعطافپذیری و الاستیسیته بهتر، طول عمر و مقاومت گرمایی بالاتری هستند. » این عایق رطوبتی محصولی دو جزئی می باشد که به عنوان یک غشای سیال سرد اجرا بر پایه سیمان پلیمری و دیسپرسیونهای استایرن آکریلیکی با قابلیت انعطاف پذیری و کشسانی بالا، جهت آب بندی تمامی سطوح بتنی و غیر بتنی کاربرد دارد. این محصول به صورت نیمه جامد بر روی سطوح اجرا شده و پس از خشک شدن تشکیل لایه ای انعطاف پذیر، 011 % آببند، با چسبندگی بسیار بالا )حدود 4 مگاپاسکال( را میدهد. در طبقه بندی مواد آببندی در دنیا به واسطه این که اجرای این محصول همانند اجرای پوششهای رنگ میباشد، از این محصول به عنوان یک رنگ آب- بند پلیمری پایه سیمانی یاد میشود.

قیمت: ۱۶,۷۰۰ تومان عایق رطوبتی

فراز پایه البرز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۱۱

پک اب بندی کولر
پک اب بندی کولر

عایق رطوبتی کف کولر RCI از این عایق رطوبتی جهت محافظت از زنگ زدگی کف کولرهای آبی میتوان استفاده نمود. – عایق رطوبتی کف کولر RCI جهت آب بندی و محافظت از کف کولر شامل دو جزء مایع و پودر میباشد. در ابتدا نیمی از جزء مایع و نیمی از جزء پودر عایق رطوبتی کف کولر را با همدیگر مخلوط نمایید تا مخلوطی همگن به دست آید. عایق رطوبتی کف کولر RCI در چهار رنگ آبی، کرم، نارنجی و قهوه ای ارائه شده و در داخل بسته بندی ابزار اجرا شامل یک جفت دستکش و قلمو موجود میباشد. برای خرید و سفارش عایق رطوبتی کف کولر RCI با شماره های شرکت فراز پایه البرز تماس بگیرید .

قیمت: ۳۵,۰۰۰ تومان پوشش های نانو

فراز پایه البرز

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۱۱

فروش نازل مه پاش خانگی
فروش نازل مه پاش خانگی

فروش نازل مه پاش خانگی با سیستم آب شهری نازل مه پاش جهت ایجاد رطوبت و کاهش دمای محیط مورد استفاده قرار میگیرن. سیستم مه پاش یا میست به دو صورت تحت فشار یا با آب شهری اجرا می شوند. نازل های مه پاش شرکت آرتاب قابل استفاده با فشار آب شهری بوده و بدون نشتی و رسوب می باشد. نازل های مه پاش جهت استفاده در گلخانه ها،سالن های پرورش قارچ خوراکی،رستوران ها و ... می باشد.

قیمت: ۱۲,۰۰۰ تومان هوا ساز

آرتاب شاپ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۲۴

فروش انواع درب ضد سرقت
فروش انواع درب ضد سرقت

فروش انواع درب ضد سرقت ایرانی و ترک / چوب صنعت دریس با بیش از 15 سال سابقه در زمینه فروش درب ضد سرقت و تولید درب چوبی هم اکنون به یکی از برترین برندهای فروش درب در کشور تبدیل شده است. چهارچوب های درب های ضدسرقت با چهارچوب های درب های معمولی متفاوت بوده و شما نمی توانید از چهارچوب های معمولی برای این درب ها استفاده کنید و حتما باید از چهارچوب های مخصوص درب ضدسرقت استفاده کنید . قفل درب های درب ضد سرقت از دو مدل سویچی و گاوصندوقی می باشند . . قفل ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و تقریباً در صورت قفل شدن غیرقابل باز کردن هستند **اجزاي چهارچوب درب ضد سرقت 1- زوار لاستیکی كه بر روی تمامی چهارچوب‌ ها به جهت جلوگیری از عبور هوا، گرد، غبار و صدا از بین چهارچوب و لنگه درب طراحی شده است. 2- بدنه چهارچوب كه از ورق فلزی 2 میلی‌ متری بسیار مستحکم ساخته شده 3- قاب زبانه كه از جنس استیل و بسیار قوی به جهت نگهداری زبانه قفل برای درب ‌های ضد سرقت و معمولی استفاده می‌شود، درب‌های ضد سرقت در 4 نقطه تعبیه شده است. 4- ریل موقت جهت نگهداری ساختار چهارچوب در ابعاد طراحی شده، برای لنگه جهت نصب دقیق چهارچوب استفاده می‌گردد. 5- فضای خالی برای ثابت نگه داشتن چهار چوب بر روی دیوار که به صورت معمول با آجرهای دیوار قابل چفت شدن می‌باشد. 6- لولا برای درب‌ های ضد سرقت: از 3 عدد لولا استفاده شده است و تا ۹۰ درجه باز شدن لنگه قابل مشاهده نمی‌باشد. 7-زنجیر درب برای اطلاعات از قیمت ها و دیدن مدل های بیشتر با * شرکت چوب صنعت دریس * تماس بگیرید .

قیمت: توافقی درب ضد سرقت

چوب صنعت دریس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۱

فروش انواع گچ ساختمانی سمنان
فروش انواع گچ ساختمانی سمنان

گچ از جمله مصالحی است که در صنایع ساختما‌ن‌سازی از اهمیت خاصی برخوردار است. قدمت استفاده بشر از گچ به حدود 5000 سال قبل می‌رسد (دیواره‌های قبرهایی در مصر که مربوط به آن دوران است به‌وسیله گچ اندود شده است). در ایران نیز استفاده از گچ به زمان حکومت اشکانیان می‌رسد. خواص گچ : 1 ـ زود گیر بودن 2 ـ خاصیت ازدیاد حجم 3 ـ مقاومت در برابر آتش سوزی 4 ـ آكوسیتیك بودن 5 ـ ارزان بودن 6 ـ خاصیت پلاستیكی گچ 7 ـ رنگ گچ 8 ـ رنگ پذیری گچ مصارف گچ : گچ در ساختمان مصارف متعدد دارد از جمله ریختن رنگ ساختمان برای مشخص كردن اطراف زمین و پیاده كردن نقشه، ملات سازی، گچ وخاك، سفیدكاری وسنگ كاری كه درمورد اخیر برای نگهداشتن سنگ بطور موقت در جای خود تا ریختن ملات پشت آن مورد مصرف دارد و در صنایع قالبسازی و ریخته گری برای قالب سازی مصرف می شود و در كارهای طبی برای شكسته بندی مورد نیاز است.

پایه قیمت: ۳,۵۰۰ تومان گچ

بتن اولکس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۴۴

فروش فوم سقفی با کیفیت عالی
فروش فوم سقفی با کیفیت عالی

فروش فوم سقفی با کیفیت عالی سریعترین روش اجرای سقف عدم انتقال شعله آتش هنگام حریق ارزانترین روش اجرای سققف کاهش وزن سازه عایق حرارتی و صوتی یونولیت یا پلی استایرن انبساطی نام یک ماده پلیمری سفید رنگ است .این ماده اولین بار در سوئد تولید شد و بدلیل خصوصیاتی که ذکر شد به سرعت در تمام دنیا فراگیر شد. ساختار این ماده به شکلی است که در اثر در معرض بخار قرار گرفتن منبسط شده و حجم آن تا 40 برابر بزرگ میشود و در درون خود هوا را حبس میکند . به همین دلیل این ماده جهت عایق سازی حرارتی و صوتی بشکل گسترده ای در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد .

پایه قیمت: ۳۱,۵۰۰ تومان یونولیت

بتن اولکس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۴۷

بلوک سبک هبلکس پرین
بلوک سبک هبلکس پرین

نمایندگی رسمی بلوک پرین بتن آمود * مزایای بلوک هبلکس پرین بتن _ بیش از 30 دردصد صرفه جویی در هزینه ساخت _ بیش از 70 درصد صرفه جویی در هزینه های سرمایشی و گرمایشی _ بیش از 50 دسی بل کاهش شدت صوت _ بیش از 4 ساعت حفظ خاصیت آتشپادی _ بیش از 1500 متر مکعب تولید روزانه * ویژگی بلوک های هبلکس پرین بتن _ سبک _ داشتن دستگیره و فاق و زبانه _ قابل برش و شکل پذیر _ بسته بندی مطمئن _ استفاده از چسب بلوک پرین _ دقت ابعادی بالا ** برای استعلام قیمت ها و نحوه ی ارسال تماس بگیرید **

قیمت: توافقی AAC

بتن اولکس

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۶۹

آبنمای استخری
آبنمای استخری

آبنمای استخری یا همان نازل کرتین استخری از دسته سر ریز های استخری می باشند، این دسته از آبنماها با پرتاب پرفشار آب به داخل استخر جلوه بسیار زیبایی همراه با صدای برخورد آب را ایجاد می نمایند، آبنمای استخری یا همان نازل کرتین استخری آرتاب در سایز های 30-45-60 سانتی متر تولید میگردد. آبنمای استخری یا همان نازل کرتین استخری با اشکال مختلف در لبه استخر ها نصب شده و به صورت یک آبنما ، آب استخر توسط یک پمپ مکش شده و از دهانه این نازل مجددا به استخر باز میگردد فولاد زنگ نزن یا استنـلس استیل به علت جذابیت خود ، وقتی با آب ترکیب می شود حسی بی بدیلی را در ببننده ایجاد می کند صدا و ریتیم حرکتی مناسب و متریالی خاص از جذابیت های این آبنما می باشد این مدل به علت دکوراتیو بودن با طراحی منحصر به فرد فضایی مدرن و خاص تبدیل می کند. برای اطلاعات بیشتر از آبنمای استخری یا همان نازل کرتین استخری و دیگر انواع آبنما و نازل به سایت آرتاب شاپ مراجعه یا با شماره های زیر تماس بگیرید .

قیمت: ۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان آب نما

آرتاب شاپ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۸۷

طراحی و فروش انواع کانکس و کانتینر
طراحی و فروش انواع کانکس و کانتینر

طراحی ، ساخت و فروش انواع سازه های پیش ساخته و کانتینر و کانکس با کاربری ویلایی، مسکونی، اداری انواع کانکس های کارگری ، کانکس های مدیریتی ، کانکس های تجهیز کارگاهی انواع کانکس های سرویسهای بهداشتی ، کیوسک های نگهبانی ، اتاق های باسکول ، اتاق های فرمان ، کانکس های بازیافت و ... برای اطلاعات از قیمت و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

قیمت: توافقی کانکس پیش ساخته

کانکس ارمغان ایرانیان

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ کامل ۴۶

فروش قطعات چیلر و برج خنک کننده
فروش قطعات چیلر و برج خنک کننده

فروش قطعات چیلر فروش قطعات برج خنک کننده تعمیر و راه اندازه انواع چیلر و مینی چیلر توسط تیم مجرب مهندسین مکانیک مزایای چیلر می توان به موارد زیر اشاره نمود: دارای تنوع ظرفیت در تناژ برودتی قابل نصب در تراس و یا پشت بام دارای کمپرسور اسکرال هرمتیک صدا حجم و وزن کم دارای ضریب عملکرد بالا نصب و راه اندازی سریع و آسان قابل ارائه بصورت سرد یا سرد و گرم قابل اتصال به سیستم­ های گرمایی

قیمت: توافقی چیلر

بادگیر

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۳۵

سنگ تراورتن ارزان
سنگ تراورتن ارزان

سنگهای تراورتن رامشه ، تکاب و ماکو به قیمت فوق العاده مناسب یکی از سنگ هایی که در سال های اخیر استفاده از آن در نمای ساختمان افزایش پیدا کرده است ، سنگ تراورتن بوده که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ تراورتن یکی از مرغوب ترین سنگ ها در زمینه نمای ساختمان است و تراورتن نما را بیش از پیش زیبا و جذاب می نماید. تراورتن به علت داشتن حفرات، خاصیت عایق حرارتی و صوتی دارد. سنگ تراورتن از مقاومت قابل قبولی برخوردار می‌باشد. برای استعلام قیمت و دیدن نمونه های بیشتر لطفا تماس بگیرید .

پایه قیمت: ۳۰,۰۰۰ تومان سنگ تراورتن

بنا سنگ

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۰ ۴۰

تولید | فروش | اجاره قالب وافل
تولید | فروش | اجاره قالب وافل

پارتاک پلاست * تولید کننده قالب وافل یکطرفه و دوطرفه * ارسال به تمام نقاط کشور * گارانتی تضمین کیفیت وتعویض محصول – قیمت فوق العاده *طراحی و مجری سقف های دال بتنی وافل قالب وافل مورد نیاز خود را مستقیما از کارخانه خرید نمایید. ابعاد و مشخصات وافل دوطرفه: ۶۰*۶۰ ارتفاع ۱۸ ۶۰*۶۰ ارتفاع ۲۵ ۸۰*۸۰ ارتفاع ۲۸ ۹۰*۹۰ ارتفاع ۳۳ ۹۰*۹۰ ارتفاع ۴۰ ابعاد و مشخصات وافل یکطرفه: آکس به آکس ۶۰ و ۷۰ ارتفاع ۲۵ آکس به آکس ۶۰ و ۷۰ ارتفاع ۳۰ ارائه خدمات رایگان مشاوره طراحی واجرا و بررسی سازه با سقف وافل ویوبوت و تخمین دقیق هزینه ی اسکلت برای اطلاع از آخرین قیمت ها و گرفتن مشاوره از کارشناسان مجرب با ما تماس بگیرید.

قیمت: توافقی سقف دکوراتیو

پارتاک پلاست

افزودن به مقایسه حذف از مقایسه

۲ ۳۶

شومینه آهن آلات اسکلت درب ورودی کولر آبی رنگ روغن شیشه دو جداره دزدگیر و سیستم اعلام سرقت تراز تجهیزات آزمایشگاهی سیم و کابل واتر استاپ لوله و اتصالات بالابر و آسانسور کارگاهی بتن آماده سنگ مصنوعی و دکوراتیو رادیاتور یراق آلات درب و پنجره دیوار پوش چوبی تیرچه پنجره UPVC نرده استیل شیرآلات آشپزخانه بلوک سبک صنعتی اجاق گاز سیستم های باسکول صنعتی کفپوش PVC سیستم های کنترلی هوشمند ساختمان نمای کامپوزیت شن شیشه سکوریت ورق پارکت لمینت یراق آلات کابینت آجر و سفال دوربین مدار بسته تاور کرین دیوار پوش سه بعدی دوربین نقشه برداری روف گاردن سقف عرشه فولادی اسپیلت پرده شید شیرآلات سرویس بهداشتی و حمام کلید و پریز ماسه فر نمای چوب حوله خشک کن رنگ پلاستیک سنگ تراورتن بلوک سبک معدنی نرده چوبی درب داخلی عایق حرارتی جرثقیل جاروی مرکزی چراغ و لامپ پانل - ساندویچ پانل چیلر قرنیز پکیج کانکس پیش ساخته سنگ مرمر و مرمریت رنگ اکریلیک هود میلگرد بلوک سنگین قفل پارکت چوبی چمن مصنوعی درب ضد سرقت گچ درب بازکن پارکینگی تئودولیت توالت فرنگی سنگدال دیوارپوش pvc AAC آلاچیق و سایبان چسب کاشی پله استیل کاغذ دیواری عایق رطوبتی لایم استون جدول بتنی چراغ پارکی پیچ و مهره، گل میخ دستگاه جوشکاری آیفون تصویری دیوارپوش بتنی کفپوش بتنی آبگرمکن گازی توالت ایرانی کابینت لودر فن کوئل آهک قفل و دستگیره دیجیتال CLC پله پیش ساخته سینک عایق صوتی لوستر داربست و کفراژ هوا ساز لیفتراک شوتینگ زباله اسپیسر روشویی سنگ گرانیت چسب پارکت منهول بتنی کفپوش صنعتی سیمان سیستم تابشی درب اتوماتیک میکسر بتن پرلیت پانل بتنی دیگ جعبه ابزار توری مش فایبرگلاس چسب بتن حفاظ فلزی موزائیک یونولیت آب نما گروت سیستم تصفیه آب کابین دوش درب ضد حریق کاشی و سرامیک روان کننده دانه صنعتی لیکا سقف دکوراتیو آچارآلات چسب PVC تجهیزات آب بندی کف کاذب واش بتن سیستم گرمایش از کف ماشین آلات راهسازی فلاش تانک وان و جکوزی درب کشویی اره پوشش های نانو دانه معدنی آبگرمکن خورشیدی تخته بنایی سقف لابل قالب یوبوت چکش برقی ملات آماده دیوار پیش ساخته بتنی دریل کارگاهی قطعات پیش ساخته بتنی لوکس کاهنده آب ماشین آلات فوم بتن کرکره برقی مبلمان بتنی ملات آبندی دستگاه فرز دستگاه شیار زن
ارسال نظر
قیمت روز