درباره سژین خدمات تعرفه ها راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات ۰۲۱ - پشتیبانی ۴۴۹۶۵۸۸۰
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

مقالات در سژین

نحوه انتخاب درب ساختمان
لشگری
نام نویسنده
1396-03-20 11:37:14
اغلب درب و درگاه یک واژه نمادین برای توصیف تغییرات و فرصت ها در زندگی استفاده می شود. در یک مفهوم فیزیکی، درب نقش مهمی در زندگی روزمره دراستقبال مردم را به یک خانه و یا محل کسب و کار را بازی می کند. انواع زیادی از پنجره ها و دربها وجود دارند و نیز می توان آنها را تولید و یا تعمیر نمود می شود و یا در بازار برای تعمیر سیستم آماده در دسترس وجود دارد. بر اساس مواد ساخت، برخی از انواع خود را همراه با ویژگی های اصلی، مزایا و معایب خود را در اینجا داده می شود به منظور تسهیل انتخاب آسان برای صاحب خانه.
انواع کفپوش
لشگری
نام نویسنده
1396-03-22 10:52:07
انواع مختلف کف پوش می تواند تفاوت قابل توجهی در ظاهر و در نتیجه پروژه ایجاد کند. ظاهر خوب کفپوش می تواند ارزش خانه را بالا ببرد و همچنین می تواند به جذب مشتریان جدید کمک کند اگرچه ، همه سازندگان به چگونگی انتخاب و نصب کف پوش مناسب واقف نیستند. بهتر است در مورد انواع کفپوش محبوب مورد استفاده توسط سازندگان خانه صحبت کنیم و چگونگی انتخاب نوع کفپوش مناسب را یاد بگیریم.
سیمان پرتلند چیست؟
لشگری
نام نویسنده
1396-03-20 10:18:07
سیمان پرتلند جانشین آهک هیدرولیک است که اولین بار توسط جان اسمیتون در سال 1756 توسعه داده شد .توسعه بعدی در حال وقوع در سال 1800 در انگلستان و فرانسه بود، که ماده به دست آمده را با سوزاندن گره از سنگ آهک رسی آغاز شد. بلافاصله پس از آن در ایالات متحده، یک ماده مشابه با سوزاندن یک ماده به طور طبیعی به نام "سنگ سیمان." به دست آمد. این مواد متعلق به یک کلاس شناخته شده به عنوان سیمان طبیعی، به نام سیمان پرتلند است اما ترکیب به آرامی بشتر سوزانده و کنترل می شود.
کابل برق چیست؟
لشگری
نام نویسنده
1396-03-22 12:06:08
یک کابل الکتریکی یک واحد الکتریکی است که متشکل از تعدادی چند از سیم رسانا مستقل است.سیم وکابل ممکن است هسته جامد، رشته، بافته، و یا ترکیبی از چند تا از این موارد باشد. انواع مختلف کابل شامل کابل جفت تابیده، سرب دوقلو زوج، محافظت سرب دوقلو، کواکسیال نامتعادل، کواکسیال دوگانه، کواکسیال متعادل، روبان، هادی های متعدد، و فیبر نوری می باشد. نکته مهم به خاطر داشته باشید در مورد کابل این است که آنها از سیم های متعدد جداگانه ساخته شده، با هر سیم داشتن هدف خاص خود را در ارتباط با یک مدار است.
رنگ مناسب را برای ساختمان خود انتخاب کنید
لشگری
نام نویسنده
1396-04-07 10:54:31
عمدتاً چسب و یا رزین اصطلاحات مورد استفاده برای اشاره به روغن یا رزین و یا ترکیبی از این دو است که اساس همه رنگ تشکیل می دهند. روغن بزرک یک مثال از یک روغن گیاهی است که به عنوان چسب استفاده می شود . در همه موارد باید توانایی تغییر از یک مایع ویسکوزیته پایین به یک فیلم پلاستیکی سخت در همان زمان با هم اتصال ذرات ریز رنگدانه را داشته باشند.
دلایل استفاده از سنگ در نمای ساختمان
لشگری
نام نویسنده
1396-04-12 13:35:46
ساخت و ساز با استفاده از سنگ طبیعی تاریخ هزاران ساله دارد و هنوز هم راه محبوب و موثر ساخت دیوار ، مسیر یا هر چیزدیگری می باشد. معمولا سازه های سنگی طبیعی بدون ملات ساخته می شوند مگر اینکه آنها بخواهند بارهای سنگین را حمل کنند. اگرچه مصریان باستان و مایاها از سازه های سنگی بزرگ بدون ملات ساخته شده، بسیاری از ساخت و سازهای مدرن برای ساخت و ساز نیاز به ملات دارند. اگرچه ساختارهای کوچکتر، مانند دیوارهای سنگی، هنوز هم می تواند بدون ملات ساخته شده است. برای قرن ها انسانها دیوارهای سنگی به نشانه حریم خود ساخته اند. ایجاد یک دیوار سنگی می تواند کار سختی باشد، اما در عین حال نتیجه زیبا ست و به خوبی به ارزش کار دستی است.
ویژگی دوربین مداربسته
لشگری
نام نویسنده
1396-04-07 11:02:58
ما در حال ورود به دورانی هستیم که در آن میلیاردها دستگاه قادر به جمع آوری و انتقال اطلاعات از طریق اینترنت خواهند بود. اعتیاد به اینترنت و فن آوری های هوشمند در حال ساخت به سرعت فوق العاده می باشد. با وجود اعتیاد به مواد اینترنت وفن آوری های هوشمند و محصولات متصل به آن نماینده یک گام بسیار واقعی و عملی به جلو در نحوه اتصال ماشین آلات مختلف و داده ها به طور گسترده ای پراکنده شده است.
اجزای پنجره چند جداره
لشگری
نام نویسنده
1396-04-07 11:36:12
پنجره دو جداره از به هم چسباندن یک یا چند قاب شیشه ای موازی برای به وجود آوردن یک واحد غیر قابل نفوذ تشکیل میشود.واصل آن برای به وجود آوردن محفظه ای همگن از هوای خشک یا با گاز که بین یک یا چند جداره پر میشود استوار است.
انواع ملات
لشگری
نام نویسنده
1396-03-22 12:49:10
ملات خمیر قابل اجرا است که با اضافه کردن مقدار مورد نیاز آب به مخلوطی از مواد اتصال همچنین به نام ماتریس و ریزدانه آماده می شود. این خمیر مفید برای نگهداری مصالح ساختمانی از قبیل سنگ و یا آجر با هم است.
ارسال نظر