درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

معرفی انواع پکیج

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سیستم های گرمایشی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶
نظرات: ۱
بازدید: ۱۹۳۶
پکیج چیست؟

 

لیست پیشنهادات فروش پکیج 

معرفی پکیج و تاریخچه :

در گذشته هزینه های بسیاری جهت گرمایش تولیدی توسط موتورخانه ها صرف می شد. علاوه بر هزینه بر بودن، مشکل سوخت و نگهداری آن ها نیز کار سخت و بسیار دشواری بود. حال با آمدن پکیج ها می توان تصور کرد تعمیر یک پکیج تا چه اندازه ساده تر از تعمیر یک موتورخانه با حجم بزرگ و پیچیده است. همچنین در صرف هزینه ها نیز صرفه جویی می شود. 

پکیج دیواری در سایز کوچکتری نسبت به آبگرمکن زمینی برخوردار است و از آبگرمکن های دیواری بزرگ تر است ، که یکی از مزایای مهم کوچک بودن و فراهم کردن همزمان آب گرم و گرمایش ساختمان می‌باشد. در واقع پکیج به عنوان یک تأمین‌کننده سیستم گرمایش شوفاژها و تأمین دائمی آب گرم مورد نیاز منازل و ساختمان‌ها بکار برده می‌شود ، که در سالهای اخیر بجای شوفاژ خانه در ساختمان ها الزامی شده است .

پکیج چیست؟

پکیج دیواری :

پکیج دیواری دستگاهی است که جایگزین موتورخانه مرکزی شوفاژ شده است و اب گرم موردنیاز جهت تامین گرمایش محیط به وسیله رادیاتورها و آب گرم بهداشتی جهت مصارف روزانه از قبیل شستشو، استحمام و... را فراهم می سازد. قابل ذکر است گرمایش مطبوع محل سکونت و آب گرم بهداشتی هموازه از نیازهای اولیه انسان بوده است.

پکیج دیواری

 

نجوه عملکرد پکیج ها :

پکیج علاوه بر تامین گرمایش داخل منزل یا محل تجاری از طریق رادیاتور و فن کوئل یا گرمایش از کف، آب گرم بهداشتی را نیز فورا در اختیار مصرف کننده قرار می دهد. گفتنی است ترکیب این دستگاه با کولر گازی از طریق یک کویل آب گرم می تواند موجب صرفه جویی در مصرف انرژی، فراهم آوردن گرمایش مطبوع تر و ارزان تر برای مصرف کننده گردد. 

پکیج دیواری

عملکرد پکیج ها در تابستان

عملکرد پکیج ها در تابستان بدین گونه است که پکیج هنگامی شروع به فعالیت می کند که نیاز به آب گرم باشد. از این رو، پکیج به طور اتوماتیک شروع به فعالیت می کند. هنگامی که شیر اب گرم باز می شود، سنسور فشار مشعل را روشن می کند و پس از بستن شیر آب گرم پکیج خاموش می شود. این دستور از طریق برد کنترل الکترونیک صادر می شود. مبدل حرارتی ثانویه پوسته-لوله فورا آب گرم را تولید می نماید.

عملکرد پکیج ها درزمستان

 

و عملکرد پکیج ها در زمستان بدین گونه است که علاوه بر گرم کردن آب مصرفی باید رادیاتورها و مدارهای گرم کننده را نیز گرم نماید. اگرچه الویت سیستم فوق گرم نمودن آب مصرفی است. وقتی که شیر آب گرم باز می شود، سنسور برقی مدار رادیاتور را تا زمانی که آب گرم مصرفی باز است قطع می کند. اما این کار موقت بوده و با بسته شدن شیر آب گرم مدار آب گرم رادیاتور وصل می گردد. بدین صورت، همیشه آب گرم به صورت آنی در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد. 

پکیج دیواری

مزایای پکیج ها :

پکیج ها فضای کمی را اشغال کرده و دارای بازدهی بالاتری نیز می باشند. استفاده از پکیج ها مستقل می باشد و هر واحد باید از پکیج جداگانه بهره ببرد. این نوع پکیج ها به طور معمول در آشپزخانه ها و آبدارخانه ها بر روی دیوار نصب می گردند. جهت ایمنی کار بهتر است از دودکش دوجداره استفاده شود. بدین ترتیب هوای موردنیاز دستگاه از محیط بیرونی تامین گشته و خطری متوجه ساکنان نخواهد شد.

استقلال استفاده از پکیج، عدم نیاز به احداث موتورخانه، عدم هزینه شارژ ماهانه تعمیر پکیج، راندمان بهتر و بالاتر نسبت به موتورخانه، عدم اشغال فضا، تنظیم دما به دلخواه، تامین آب گرم دائم و همیشگی و فراوان و کارکرد آرام و بدون صدا از مزایای استفاده از پکیج ها به شمار می آیند.

معرفی بهترین پکیج های مطرح بازار

در بازار کشورمان برندهای مختلفی از پکیج ها موجود می باشد که سایت سژین به اختصار بهترین برندها از پکیج های مطرح در بازار را معرفی می کنیم:

پیشنهادات فروش سیستم های گرمایشی

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

احسان | ۷۹۰۸ ساعت و ۱۳ دقیقه پیش
۰
لطفت در مورد قیمت پکیج هم مطلب بنویسید
ارسال نظر
قیمت روز