درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

معرفی پکیج دیواری ایران رادیاتور

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سیستم های گرمایشی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۶
نظرات: ۱
بازدید: ۸۷۴
پکیج دیواری ایران رادیاتور

پکیج چیست؟

پکیج دستگاهی گرمایشی است که به عنوان جایگزینی برای سیستم‌های گرمایشی بکار گرفته می‌شود. پکیج دیواری در سایز کوچکتری نسبت به آبگرمکن زمینی برخوردار است و از آبگرمکن های دیواری بزرگ تر است ، که یکی از مزایای مهم کوچک بودن و فراهم کردن همزمان آب گرم و گرمایش ساختمان می‌باشد. در واقع پکیج به عنوان یک تأمین‌کننده سیستم گرمایش شوفاژها و تأمین دائمی آب گرم مورد نیاز منازل و ساختمان‌ها بکار برده می‌شود ، که در سالهای اخیر بجای شوفاژ خانه در ساختمان ها الزامی شده است.

پکیج ایران رادیاتور

معرفی پکیج ایران رادیاتور:

تولید پکیج ایران رادیاتور در انواع دیواری و زمینی گرمایشی از سال 1383 آغاز گردید. پکیج های گازی، دیواری و زمینی ایران رادیاتور به کمک تبلیغات گسترده، قیمت های مناسب و خدمات پس از فروش در همین مدت نسبتا کوتاه توانسته است بخش بزرگی از بازار مصرف پکیج های گرمایشی در کشور را تصاحب کند. پکیج  ایران رادیاتور جزء پرفروش ترین پکیج های دیواری در ایران است.

پکیج ایران رادیاتور

انواع پکیج های ایران رادیاتور:

پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم مصرفی در منازل، آب گرم مورد نیاز برای شوفاژها را در فصل زمستان فراهم می آورد. پکیج های دیواری گازسوز ایران رادیاتور که کد آن ها با حرف B می باشند از نوع پکیج های تک مبدل بوده و مدل هایی که دارای حروف E، K، L و M می باشند از نوع مدل های دو مبدل هستند. همچنین برای آشنایی با انواع مختلف رادیاتورها به مقاله انواع رادیاتور مراجعه کنید.

پکیج ایران رادیاتور

همچنین نامگذاری با حروف FF به معنای استفاده از دودکش های دوجداره فن دار و CF به معنای بدون فن دار بودن دستگاه می باشد. مدل های L و K ایران رادیاتور دارای نمایشگر دیجیتال عیب یاب بوده و مدل L دارای منبع انبساط بزرگتری نسبت به سایر مدل ها می باشد. مدل های E و M دارای کارکرد یکسان بوده و ظاهر متفاوتی از یکدیگر دارند. 

پکیج تک مبدل و دو مبدل ایران رادیاتور:

پکیج شوفاژ دیواری های ایران رادیاتور در دو نوع تک مبدل و دو مبدل حرارتی وجود دارند. در پکیج های تک مبدل یا بی ترمیک (Bithermic) ایران رادیاتور مبدل تعبیه شده از نوع دوبل (Double Gas Water Heat Exchanger) بوده و همزمان وظیفه تامین آب گرم مصرفی و همچنین گرمایش ساختمان را بر عهده دارد.

ساختار این پکیج ها به گونه ای می باشد که آب گرم مصرفی یا بهداشتی و آب سیستم گرمایش هر دو بر اثر تماس مستقیم با شعله مشعل (Burner) گرم می شوند. در پکیج های دو مبدل یا مونوترمیک (Monotermic) از دو نوع مبدل استفاده می شود.

پکیج دیواری ایران رادیاتور

مبدل اصلی که برای گرمایش محیط از آن استفاده می شود و مبدل صفحه ای برای تامین آب گرم بهداشتی، پکیج های دو مبدل جهت ثابت بودن دبی عبوری و کنترل بهتر دمای سیال، گرادیان حرارتی تحت کنترل بوده و آب گرم مصرفی به صورت مطبوع حاصل می آید. 

با توجه به این که آب گرم مصرفی با شعله مشعل تماس مستقیم ندارد، تشکیل رسوب بر جداره داخلی مبدل صفحه ای به مراتب دیرتر اتفاق می افتد. تمامی پکیج های دیواری ایران رادیاتور دارای سیستم ضدیخ زدگی می باشند. خرابی در رادیاتور امری شایع است برای آشنایی با این خرابی ها می توانید مقاله نشانه های یک رادیاتور خراب چیست را هم بخوانید؟

 

پکیج ایران رادیاتور


با استفاده از پکیج شوفاژهای دیواری نسبت به آبگرمکن های دیواری و سیستم شوفاژخانه مرکزی مزایای بسیاری دارند. چرا که از نظر میزان صدا پایین تر بوده و دارای راندمان حرارتی بیشتر می باشند. همچنین علاوه بر مزایای فوق، فضای کمتری را نیز اشغال می نمایند. 

همچنین می توانید  اگر به تاریخچه، مزایا و معایب پکیج ها علاقه دارید پیشنهاد ما این است که حتما مقاله پکیج چیست را هم بخوانید.

پیشنهادات فروش سیستم های گرمایشی

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

احسان | ۸۷۳۳ ساعت و ۳۳ دقیقه پیش
۰
پکیج دیواری ایران رادیاتوردر صفحه فروش دارید و قیمت رادیاتور ها هم بنویسید لطفا
ارسال نظر
قیمت روز