درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

کولر گازی پرتابل

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سیستم های سرمایشی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۲۲۷
کولر گازی پرتابل

با شروع فصل گرما دغدغه مردم برای مقابله با گرما در منازل و محل کار بیشتر می شود. عده عدیدی رو به کولرهای آبی آورده و عده ای دیگر سرمای مطبوع کولرهای گازی را ترجیح می دهند. اما کسانی که در این میان مدام در حال نقل مکان از محلی به محل دیگر می باشند، کولرهای آبی پرتابل (قابل حمل) را می پسندند. درواقع، کولرهای گازی پرتابل خنکی سریع، مطبوع و بی دردسری برایتان به ارمغان می آورد.

از آن جا که کمپرسورهای کولرهای گازی پرتابل در داخل این دستگاه جای گرفته، کولرهای گازی قابل حمل نیاز به نصب جداگانه کمپرسور ندارند. در کولرهای گازی پرتابل دو موتور وجود دارد که یکی از آن ها جریان باد خنک را از بالا انتقال داده و دیگری جریان هوای گرم تولیدی را از پایین و پشت دستگاه خارج می کند. بنابراین، ما برای قرار دادن کولرهای گازی پرتابل نیاز به دریچه ای برای خروج جریان هوای گرم از کمپرسور داریم.

جدای از خنکای مطبوع باید به نصب آسان آن اشاره کرد. این در حالی است که نصب کولرهای گازی معمولی به غیر از هزینه بالا، نیاز به محل جداگانه برای کمپرسور و سیم کشی مجزا برای برق کولر را دارد. برای نصب کولرهای گازی پرتابل دیگر نیازی به نصاب نیست. شما تنها با اتصال دستگاه به پریز برق و تعیین محلی برای وصل لوله قابل انعطاف دستگاه به بیرون از محیط برای تخلیه باد داغ کمپرسور، کولر گازی پرتابل را آماده کار خود می کنید.

از دیگر مزایای اخیر کولرهای گازی پرتابل، عدم نیاز به لوله آب درون برای خروج آب حاصل از تعرق می باشد. این آب در محفظه ای ذخیره شده و در صورت پر شدن دستگاه به شما اخطار می دهد تا با وصل شلنگ مخصوص آن را تخلیه کنید.

در کنار مزایای فوق، دستگاه کولر گازی پرتابل دارای معایب مختص خود نیز می باشد. از معایب آن می توان به شدت سروصدا اشاره کرد. در واقع، از آن جا که کمپرسور کولر گازی پرتابل درون آن جای گرفته سروصدای زیادی دارد. البته شرکت های تولیدکننده کولرهای گازی پرتابل با استفاده از ایجاد عایق بندی های مناسب و نیز تکنولوژی روز توانسته اند این سروصدا را به حداقل خود برسانند.

از دیگر معایب کولرهای گازی پرتابل می توان عدم پشتیبانی آن در متراژهای بالاتر از 30 متر اشاره داشت. در واقع، کولرهای گازی پرتابل برای فضاهای متراژ پایین و سوییت های کوچک مناسب می باشند.

پیشنهادات فروش سیستم های سرمایشی

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز