درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

مواد ضد آب

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۱۰۲۴
مواد ضد آب

امروزه با گسترش علم و پیشرفت های اخیر در فناوری نانو می توان به امور آب بندی توجه ویژه ای نمود. فناوری نانو با ارائه نسل جدید فناوری و تولید و عرضه محصولات جدید در زمینه آب بندی توانسته است تا حد بسیاری مشکل نم گرفتی، رطوبت زدگی و آب خوردگی سطوح و نمای سازه ها را رفع کند. در واقع، محصولات عایق و ضد آب نانو از دست آوردها و موفقیت های کسب شده در این عرصه به شمار می روند.

در عصر کنونی فناوری نانو مواد ضد آب جهت آب بندی همه سطوح و نمای سازه ها را در اختیار ما گذاشته تا بتوانیم به آسانی پس از اجرای آن به سطحی نفوذناپذیر در برابر نفوذ هرگونه آب و رطوبت برسیم. 

مواد ضد آب که توسط فناوری نانو ارائه و عرضه شده است دارای خاصیت ضد آب بودن (واترپروف) 100 درصد بوده و به صورت خمیری با غلظت پایین در رنگ شیری موجود می باشد. این ماده ضد آب به گونه ای است که پس از اجرا روی سطح کاملا بی رنگ می شود. 

مواد ضد آب تولید شده توسط نانوتکنولوژی بر اساس رزین های اکریلیک بوده و کاملا بدون بو و رنگ می باشند. علاوه بر داشتن مزایای فوق، می توان به مقاوم سازی سطوح جدای از عایق سازی نیز اشاره نمود. در واقع، کاربرد ساده و قابلیت استفاده مواد ضد آب نانو به گونه ای است که می شود از آن در هر گونه از سطحی با هر جنسی بهره برد.

تا به حال به فضاهای آب گیر خانه تان دقت نموده اید؟ بسیاری از محیط های خانه شما حتی همین حالا در معرض تماس با آب قرار دارند. اگر همین حالا سری به سرویس بهداشتی، آشپزخانه به خصوص سینک های ظرفشویی و دستشویی، تراس، کابینت ها، استخر، سونا، جکوزی و نمای ساختمان خود بزنید در می یابید بسیاری از این فضاها در اثر آب گیر بودن در معرض تخریب قرار دارند. بنابراین، استفاده از مواد ضد آب نانو می تواند تا حد بسیار زیادی از خرابی به دنباله نم زدگی  پیشگیری نموده و به مقاومت سطوح بیافزاید. اگر در استفاده از مواد ضد آب در سطوح خاص مردد می باشید، باید بگوییم اصلا جای نگرانی نیست. این ماده واترپروف قابل استفاده در تمامی سطوح اعم از سطوح سیمانی، چوبی، سنگی، گچی و آجری می باشد.

مواد ضد آب نانو به دلیل نوع ساختار تشکیل دهنده آن غیر قابل اشتعال بوده و کاملا با محیط زیست سازگار است. ساختار این ماده طوری است که پس از اجرا می تواند تمامی منافذ روی سطوح را پر کرده و به دلیل ایجاد پیوندهای مولکولی سخت پوشش مقاومی در برابر نفوذ رطوبت و آب به وجود آورد. 

این ماده ضد آب با آن که بی رنگ است، دارای خاصیت رنگ پذیری بوده و با تمامی ملات ها نیز قابل ترکیب شدن می باشد. از آن جا که از مواد ضد آب می شود در مکان های آب گیری چون سرویس بهداشتی، آشپزخانه و... مورد مصرف قرار گیرد آنتی باکریال بودن آن از مزایای مهم بر شمرده می شود. 

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز