درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

رنگ مناسب را برای ساختمان خود انتخاب کنید

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: لشگری
تاریخ انتشار: ۰۷ تیر ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۳۰۲
رنگ مناسب را برای ساختمان خود انتخاب کنید

طیف گسترده ای از مواد خام در ساخت رنگ استفاده می شود اما می توان آنها را با توجه به عملکرد خود گروه بندی نمود.
 خواص واقعی از چسب ممکن است تا حد زیادی توسط رنگدانه تغییر یابد. سه ویژگی اصلی از فیلم جامد مورد نیاز:
الف) این سطح باید براق باشد: همه کلاسور براق هستند، اما تغییرات قابل توجه است.
ب) باید به سطح بچسبد (سطح رنگ شدن)
ج) به خواص مکانیکی درست نیاز دارد، این اشاره به کیفیت از فیلم ترکیب شده و بستر و شامل خم شدن، خارش تاثیر آگهی.
رنگدانه ها ذرات بلوری نامحلول هستند که به رنگ ، رنگ می دهند. آنها ممکن است ترکیبات آلی یا غیر آلی باشند. نسبت رنگدانه به چسب، معمولا بر اساس حجم اندازه گیری می شود. رنگ بسیار براق دارای رنگدانه کمتری است . افزایش نسبت رنگدانه سختی را افزایش می دهد اما انعطاف پذیری کاهش می یابد. خواص دیگر مانند مقاومت در برابر خوردگی و دوام بیرونی توسط کیفیت و کمیت رنگدانه است.
حلالها مایعات فراری هستند که در مرحله مناسب برای کاهش ویسکوزیته به رنگ اضافه می شوند. آنها باید به سرعت هنگامی که رنگ به سطح اجرا می شود به کار گرفته شود تا تبخیر نشود.
رنگ را می توان به دو گروه با توجه به سیستم های که در آن فیلم سخت تشکیل شده است تقسیم شده است. این نوع رنگها غیر قابل تغییر و تبدیل هستند.

انواع رنگ:
لاک نیتروسلولز (غیر قابل تبدیل)
نیتروسلولز توسط عمل از اسید نیتریک و اسید سولفوریک در یک فرم از سلولز مانند خمیر چوب تولید شده است. این بسیارفرایند انفجاری است و دامپر اضافه می شود. این مواد فرار و متشکل از حدود هفت هیدروکربن های مختلف هستند. اضافه کردن این ترکیب به رنگ باعث خشک شدن سریع وایجاد واکنش غیر قابل تبدیل به رنگ می دهند مانند اسپری های ماشین موتور.
لاک وینیل (غیر قابل تبدیل)
لاک وینیل از واکنش یک کوپلیمر وینیل استات و وینیل کلراید است حلال ممکن است از یک مخلوط مانند متیل اتیل کتون، متیل ایزوبوتیل کتون، سیکلوهگزان و تولوئن در نسبت مناسب تهیه شده باشد.
لاک اکریلیک (غیر قابل تبدیل)
رزین های اکریلیک ترموپلاستیک هستند. محصولات پلیمریزاسیون متاکریلات یا acrylates آلکیل. استفاده از بوتیل اکریلات حفظ رنگ را افزایش می دهد اما سختی کاهش می یابد.
کلرورزین (غیر قابل تبدیل)
تولید شده توسط کائوچو با کلر برای تولید یک پودر سفید خامه ای برای استفاده به عنوان یک چسب. حلال شامل سه هیدروکربن مناسب است. مزیت اصلی این نوع از رنگ مقاومت شیمیایی و هزینه و ظاهر رنگ بدست آمده است.
رنگ های روغنی ( قابل تبدیل)
تقریبا تمام رنگ ها شامل سرب پراکنده در روغن بزرک هستند . در واقع تمام روغن های طبیعی از هر دو حیوانی، و نباتی منشاء سه سری از گلیسرول هستند.
روند سخت شدن ابتدا از تبخیر حلال فرار و پس از پلیمریزاسیون از اسید چرب و مولکول پس علاوه بر این از اکسیژن است. پلیمر نتیجه متفاوت از روغن اصلی است و محلول در حلال نیست. رنگ های روغنی نیاز به یک زمان خشک شدن بسیار طولانی دارند.
رنگ ضد حریق:
مقاوم در برابر آتش پوشش محلول سدیم تنگستات و آزبست رنگ باعث به تأخیر انداختن آتش سوزی می شود.

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز