درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

معرفی پنل های بتنی دکوراتیو

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: فرآورده های بتنی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۲۱۳۳
معرفی پنل های بتنی دکوراتیو

امروزه در عصر مدرن ما نمای سازه ها و ساختمان ها در شهر از هر موضوع مرتبط دیگری مهم تر است. چرا که در بینابین فضای شلوغ و درهم برهم شهر تماشای یک نمای زیبا تا حد بسیار زیادی چشمگیر بوده و مطابق با نوع فعالیت آن به جذب کردن افراد خارج از محیط کمک می کند. در واقع، نمای خارجی سازه ها و ساختمان ها مهم ترین بخش بنای آن به شمار می رود که قادر است تا ماهیت و حتی تا حدی نوع فعالیت انجام گیرنده در آن را به تصویر بکشد.

از این رو، ما در این مقاله قصد داریم به پنل های دکوراتیو بتنی بپردازیم. چرا که پنل های بتنی دکوراتیو با زیبایی بخشیدن به نمای سازه ها و ساختمان ها فضای چشم نوازتری را برای شهرها ارمغان می آورد.

شاید تصور کنید بتن تنها یک مصالح ساختمانی سخت و سرد باشد که استفاده و بهره گیری از آن در نما ظاهری زیبا به دنبال نخواهد داشت اما باید بگوییم سخت در اشتباه هستید! در حال حاضر، پنل های بتنی دکوراتیو از همان بتن سخت و سرد پدید آمده که دارای طرح های متنوع بی نظیری می باشند. هر کدام از طرح ها متناسب با محیط و نمای ساختمان مد نظر مورد استفاده و اجرا قرار خواهد گرفت. 

به منظور ساخت پنل های دکوراتیو بتنی، اشکال هندسی مد نظر را برش داده و بتن را بر روی قالب های ایجاد گردیده می ریزند تا بارگیری و خشک شود. پس از خشک شدن بتن، آن ها را از قالب خارج کرده و به صورت پازل وار کنار یکدیگر قرار می دهند. بدین ترتیب، پنل های بتنی دکوراتیو را به گونه ای ساده در محل مورد نظر نصب و اجرا می نمایند.

سبک وزن بودن، قابلیت انعطاف پذیری، عایق بودن در برابر صوت و حرارت و برودت از دیگر مزایای حائز اهمیت پنل های دکوراتیو بتنی به شمار می روند. 

هم اکنون، پنل های دکوراتیو بتنی در طرح ها و نقش و نگارهای بسیاری اعم از چوبی، سنگی، مرمریت، آنتیک و... تولید و عرضه می گردد که هر کدام از آن ها به فراخور موقعیت سازه نصب و اجرا می گردد. 

پنل های بتنی دکوراتیو به طور معمول از جنس فوم پلی استایرن انبساطی و رویه بتن پلیمری می باشند. از این رو، دارای خاصیت نظافت بوده و به راحتی قابلیت شستشو دارند. مواد به کار رفته در پنل های بتنی سازگار با محیط زیست می باشد و از هدررفت انرژی نیز جلوگیری می کند.

 

پیشنهادات فروش فرآورده های بتنی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز