درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

روش استفاده صحیح از چسب خمیری کفپوش pvc

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۴۲۴
روش استفاده صحیح از چسب خمیری کفپوش pvc

امروزه چیدمان و دکوراسیون منازل از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و ساکنین خانه ترجیح داده اند تا به دلخواه سبک مدنظر خود را پیاده کنند تا احساس امنیت و آسایش را به ارمغان آورده و چشم اندازی چشم نواز را پدید آورند. در حال حاضر، یکی از مهم ترین مسائل مطرح در دکور منزل نمای کف ساختمان به شمار می رود. نما سازی کف عمدتا با کفپوش های متنوع انجام می گیرد و بسیاری از اشخاص دوست دارند کف خانه را مطابق با شرایط، چیدمان و دکور کلی کفپوش کنند.

معمولا کف خانه ها از سرامیک، موزاییک، پارکت و... پوشیده شده است. در این میان، کفپوش های پلاستیکی PVC با ورود به بازار و تولید و عرضه در طرح ها، رنگ ها و در عین داشتن برتری نسبت به دیگر کفپوش ها دوستداران این صنعت را محسور خود کرده است. بنابراین، اگر به فکر تعویض کفپوش های منزلتان هستید کفپوش های PVC می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. ما در این مقاله قصد داریم به روش نصب و اجرای کفپوش های PVC به وسیله چسب خمیری مخصوص آن ها بپردازیم.

همانطور که کفپوش های PVC مزایای خاص خود را دارند، برای نصب و اجرای خود نیازمند تمهیدات می باشند. به خصوص که سطح مدنظر شما دارای زبری و ناهمواری های اندک باشد. در این صورت شما باید حتما پیش از نصب کفپوش های PVC به زیرسازی سطوح بپردازید. چرا که اگر خلاف این عمل کنید کفپوش ها پس از چسبانیده شدن به اصطلاح وَر می آیند و نمای خوشایندی نخواهند داشت.

چسب خمیری کفپوش PVC چسبی است که مخصوص نصب این نوع از کفپوش ها به کار می رود. استفاده از این چسب خمیری کفپوش PVC باید به دقت و با تجربۀ لازم انجام گیرد. پیش از استفادۀ چسب خمیری باید سطح را از هرگونه گرد و غبار و آلودگی پاک کنید. سپس سطح موردنظر را تی مرطوب بکشید. پس از آن که مطمئن شدید سطح هموار شما از هرگونه آلودگی پاک شده و مرطوب است، می توانید از چسب مذکور به وسیلۀ یک کاردک پهن بر روی سطوح استفاده کنید. 

استفاده از چسب خمیری کفپوش PVC نیاز به مهارت خاص نصاب دارد. چرا که هرگونه حرکت و جابجایی بر روی کفپوش ها موجب ایجاد درز و شکاف می گردد. 

چسب های خمیری کفپوش PVC متشکل از لاتکس، پودرهای معدنی و نیز مواد شیمیایی افزودنی می باشد. این نوع از چسب ها هم اکنون با برندهای متعددی تولید و عرضه می گردند.

پیشنهادات فروش کفپوش

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز