درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

دیوار ایزی وال

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: دیوار پوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۲۳۵
دیوار ایزی وال

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ساخت و ساز سازه و ساختمان و افزوده شدن دغدغه های وقوع بلایای طبیعی همچون زمین لرزه، آتش سوزی و... سازه ها و ساختمان ها با بهره گیری از مصالح ساختمانی مدرن، تکنیک های برتر ساخت و نیز رعایت اصول ایمنی از استحکام و مقاومت بالاتری به نسبت سازه های پیشین برخوردار می باشند. 

دیوار EASY WALL عنوان دیگر دیوار ضد زلزله می باشد که نتیجه دستاوردهای موفقیت آمیز امروز محققین ایران است. دیوار ایزی وال همان پانل فوق سبک کامپوزیت مسلح معدنی می باشد که متشکل از ترکیب 7 مادۀ معدنی همراه با آب و رزین است. 

این دیوار از پانل های فوق العاده سبک در کل کشور به شمار رفته که میزان آوار زلزله های مرگبار را به درصد ناچیزی رسانده است. علاوه بر آن که این دیوار در برابر هرگونه زمین لرزه ای مقاوم می باشد از جمله دیوارهای عایق در برابر هرگونه حرارت، صدا و خطر آتش سوزی محسوب می شود. در واقع این دیوار جزء ایمن ترین مصالح ساختمانی حال حاضر می باشد که بهره گیری از آن در سازه ها و ساختمان سازی مدرن می تواند باعث کاهش قیمت تمام شده سازه تا 5 درصد شود.

الیاف این پانل سوپر سبک بسیار ریز تعبیه گردیده و اما درون آن دارای لایه پلی اتیلن تحت عنوان پلی پروپیلین تشکیل شده است. الیاف بسیار ریز موجب گردیده تا پس از زلزله از ریزگرد خبری نباشد و لایه توری پلی اتیلن نیز موجب گردیده تا از ریزش قطعات شکسته پیشگیری شود. می توان گفت که با به کار گیری پانل های سوپر سبک معدنی ایزی وال فکر همه جا را کرده اید!

برای نصب و اجرای این نوع از دیوارهای مدرن دیگر نیازی به مصالح قدیمی نیست و تنها از چسب برای چسبانیدن آن ها استفاده می گردد. این دیوارها به دلیل مواد به کار رفته در آن ها یک پنجم دیوارهای معمولی وزن داشته و در هر متر مکعب می توان گفت دارای 40 کیلوگرم و یا حتی کمتر وزن می باشند.

دیوار ایزی وال خلاف دیگر مصالح ساختمانی دارای اجرای ساده و سریع است که این خود از مزایای مختص به آن محسوب می گردد. این پانل ها تاکنون در پروژه های بی شماری در سطح کشور و پایتخت اجرا و مورد آزمایش قرار گرفته اند. 

پیشنهادات فروش دیوار پوش

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز