درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

انواع سنگ آنتیک

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سنگ ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۴۹۹
انواع سنگ آنتیک

اگر تمام تلاشتان را به کار گرفته اید تا خانه ای مشابه با کلبه ای دنج در کنج طبیعت داشته باشید، دکوراسیون الهام گرفته از طبیعت را به منزل خودتان بیاورید! در عصر کنونی تقریبا هیچ چیز غیرممکن نیست و تمام ایده های شما به ابزاری مبدل گشته تا شما بتوانید از آن ها به نحو احسن بهره مند شوید و خانه ای ایده آل برای خود و خانواده تان فراهم آورید.

سنگ از قدیم الایام به دلایل منطقی در صنایع ساخت و دکوراسیون حائز اهمیت بوده است. اما  تکنولوژی روز به گونه ای پیش رفته است تا ما با شکل دیگری از گونه های قدیمی سنگ ها آشنا شویم و همچنان نمای مدرن خانه مان را حفظ کنیم.

سنگ های آنتیک شمایل تازه ای قطعه سنگ ها و خرده سنگ ها می باشند که به وسیله چسب رزین در کنار یکدیگر قرار گرفته و چسبانیده شده اند. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع سنگ های آنتیک موجود و قابل دسترس بپردازیم. آشنایی شما با این نوع از سنگ موجب می گردد تا فضایی دلنشین تر، گرم تر و زیباتر به خانه تان ارمغان بیاورید.

سنگ های آنتیک کنونی متشکل از قطعات و خرده سنگ های تراورتن می باشند. در واقع ضایعات سنگ تراورتن سنگ های آنتیک را به وجود آورده اند. و این ابدا بدین معنا نیست که سنگ آنتیک از کیفیت کمتری برخوردار است بلکه از روی ویژگی های منحصر به فرد سنگ تراورتن که برش گیری، صیقل پذیری، مقاومت معقول، ارزان و زیبا بودن می باشند استفاده گردیده شده است.

سنگ تراورتن غالبا در محیط های خارج از خانه همچون باغچه ها و در دکوراسیون داخلی خانه به عنوان نمای آشپزخانه های اپن شهرت دارند.

سنگ های آنتیک به دلیل بافت متخلخل دارای خاصیت چسبندگی مناسب بوده و در برابر حرارت و سرما از مقاومت مطلوبی برخوردار هستند. امروزه از این سنگ ها به عنوان عایق نیز استفاده می گردد. سنگ های آنتیک علاوه بر جلوه ای زیبا می توانند تا حد بسیاری به عنوان عایق صدا و آتش سوزی عمل کنند. بنابراین، شما با خرید و اجرای سنگ های آنتیک به ایمن سازی محیط درون خانه نیز تلاش ورزیده اید.

اکثر سنگ های آنتیک با توجه به تکنولوژی روز نانو ساخته و پرداخته شده اند. این بدین معناست که این نما از هرگونه جذب باکتری یا جلبک به دور بوده و بدون هیچ گونه مشکل قابل استفاده می باشند.

این گونه سنگ های آنتیک دارای دو نوع مصنوعی و طبیعی می باشند اما سنگ های آنتیک مصنوعی به علت سبک وزن بودن، قیمت پائین تر و در عین حال تنوع طرح بیشتر از سنگ های آنتیک طبیعی مورد استقبال قرار گرفته اند.

پیشنهادات فروش سنگ ساختمانی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز