درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

نحوه صحیح انتخاب کاشی و سرامیک

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: مصالح ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: لشگری
تاریخ انتشار: ۰۸ تیر ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۲۲۰
نحوه صحیح انتخاب کاشی و سرامیک

کاشی سرامیکی یا پرسلن

اصولاً کاشی استفاده شده در کارخانجات تهیه غذا و یا کف سطوح حمام و سرویس بهداشتی کاشی سرامیکی یا پرسلن نامیده می شود. تفاوت نام آنها در میزان جذب آب آنها بستگی دارد .کاشی که آب را به آرامی جذب می کند به طور رسمی به عنوان پرسلن نامیده می شود و برای فضاهای با رطوبت بالا مثل حمام ها مناسب است. ابعاد آنها از 6" * 6" تا 16"*16" می باشد که عمدتاً سایز 16" در آشپزخانه هایی که فضا اجازه می دهد نصب می شود.

کاشی دیواری شیشه ای

همانطور که از نامش بر می آید صرفاً برای دیوار استفاده می شود و برای در کف استفاده نمی شود گرچه از کاشی های کف برای دیوار استفاده می شود. متداولترین سایز این کاشی ها 2"*2" می باشد.

موزائیک

عموماً هم در کف و هم در دیوار از آنها استفاده می شود. اما به دلیل سخت بودن تمیز شدن موزائیک در محل های پرتردد کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. موزائیک ها یا مربع و یا 6 ضلعی هستند. استفاده از موزاییک شیشه ای انتخاب بسیار خوبی در جذب و پخش نور در اتاق است.

پیشنهادات فروش مصالح ساختمانی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز