درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

رومالین چیست

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۶۳۵
رومالین چیست

از آن جا که فاصله کمتری با ایام نوروز داریم احتمالا بیشتر از هر وقت دیگری درگیر دکوراسیون خانه باشید. مبحث رنگرزی همواره جزء ناخوشایندترین مسائل مرتبط با دکوراسیون خانه به شمار می رود که دشواری های اجرای آن به هم ریختگی و نابسامانی اوضاع را نیز در پی دارد. از این رو، ما به دنبال امورات مشابه رنگرزی هستیم تا کمتر خودمان را درگیر اوضاع آشفته و به ریخته خانه کنیم. امروزه با تولید و عرضه پوشش های سلولزی های متعدد و بازار رونق گرفته آن کار ما تا حدود زیادی آسان تر شده است و دیگر خبری از آن همه بوی نامطبوع، زیرسازی های زمان بر و هزینه های هنگفت بابت رنگرز نیست.

رومالین یک نوع پوشش سلولزی که متشکل از الیاف طبیعی و آراینده های معدنی می باشد. برخی از افراد رومالین را با بلکا اشتباه می گیرند. این در حالی است که رومالین با تفاوت اندک در جنس و ساختار از بلکا متمایز می شود. در واقع رومالین از نظر مشخصات فنی و اجرا کاملا مشابه با بلکا می باشد.

رومالین در بسته بندی های 5 و 10 کیلوگرم موجود بوده که میزان مصرف رومالین موردنیازتان را باید مطابق با مترمربع متراژ فضا محسابه کنید. رومالین همانند دیگر پوشش های سلولزی خلاف رنگ های شیمیائی نیاز به تخلیه ندارد و اجرای آن ریخت و پاش چندان ندارد. 

رومالین از نظر ظاهر جلوه ای زیبا دارد و می توان آن را متناسب با نوع چیدمان و دکوراسیون به اشکال دلخواه در آورد. بنابراین، دست شما برای هرگونه اجرای ایده آل باز است. 

از مهم ترین مزایای رومالین می توان به عدم نیاز به زیرسازی و پوشش دهی گسترده ترک ها و نواقص دیوار اشاره داشت. تنها زیرسازی که باید پیش از هرگونه اقدام به اجرا انجام داد، زدن رنگ پلاستیکی می باشد. 

رومالین دارای خواص بسیاری نظیر عایق حرارت، برودت و صوت بوده و ضداحتراق است. ملات رومالین که از مخلوط محتویات پودری درون بسته بندی و مقداری آب حاصل می آید بدون هیچ گونه بو و ایجاد حساسیت بوده و پس از خشک شدن پوششی آنتی استاتیک را پدید می آورد که گرد و غبار را جذب نمی کند.

اگر در محیط زندگی تان با نم و رطوبت سروکار دارید، می توانید با خیال راحت از رومالین استفاده کنید. چرا که رومالین در برابر نم و رطوبت مقاوم می باشد و طبله نمی کند. از این نظر، رومالین در عین این که می تواند ظاهری زیبا داشته باشد اجرای آسان و سریع نیز دارد.

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز