درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: محصولات دکوراتیو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: تقی مولوی
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
نظرات: ۰
بازدید: ۸۳۴
تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری

امروزه به دلیل تنوع هرچه بیشتر محصولات دکوراتیو شاهد انواع و اقسام بسیاری از دکوراسیون های متفاوت و به روز هستیم. ما در این مقاله قصد داریم به نوع دیگری از دیوارپوش ها تحت عنوان پوستر دیواری بپردازیم که در حال حاضر می توان شاهد آن  بر روی دیوارهای برخی از اماکن نظیر خانه ها، اداره جات و... بود. پوستر دیواری به لحاظ نوع ساختار و کاربرد مشابه با انواع کاغذ دیواری بوده و برخی این دو دیوارپوش را با یکدیگر اشتباه می گیرند. 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول به مقاله کاغذ دیواری و هر آنچه باید بدانید! در سایت ما مراجعه نمایید.

تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری

پوستر دیواری چیست؟

پوستر دیواری معمولا متناسب با ابعاد و اندازه یک دیوار نسبت به عرض و ارتفاع آن تولید و عرضه می شود. پوستر دیواری در واحد شیت ارائه گردیده و ممکن است برای یک دیوار از یک شیت یا چندین شیت در مجاورت یکدیگر استفاده شود. این در حالی است که کاغذ دیواری پوستری به صورت رول به فروش می رسد. پوستر دیواری به لحاظ جنس و نیز طرح تفاوت بسیاری با انواع کاغذ دیواری دارد. طرح روی انواع پوسترهای دیواری معمولا متشکل از تک تصاویر و تک مناظر متناسب ابعاد آن می باشد. اما در کاغذهای دیواری یک تصویر به طور متعدد چندین بار تکرار می شود.

پوستر دیواری چیست

علاوه بر جنس متفاوت پوستر دیواری و قیمت مناسب تر آن، خرید کاغذ دیواری به دلیل استفاده از تصاویر تکرارشونده پس از مدتی حس یکنواختی و کسالت را جایگزین زیبائی و جلوه سابق خود می کند. اما پوستر دیواری به دلیل نقش و نگارهای غیرتکراری می توان آن را تا مدت زیادی بر روی دیوار داشت و نظاره کرد. 

 

پوستر های کاغذ دیواری

انواع مدل های پوستر دیواری

پوسترهای دیواری در انواع و اقسام متنوع موجود بوده و می توان حتی طرح های دلخواه را بر روی آن ها چاپ نمود. برخی از افراد ترجیح می دهند تا طرح های هنری، تاریخی و سنتی را بر روی دیوارهایشان داشته باشند اما برخی دیگر دوست دارند از نگریستن به مناظر الهام گرفته از طبیعت آرامش گیرند. بحث مضمون های پوستر دیواری کاملا سلیقه ای است. البته باید مسائل متعددی را درباره دیوار مورد نظر در نظر گرفت.

مدل های پوستر دیواری

به طور مثال، اگر فضای شما کوچک است بهتر است از پوستری استفاده کنید که در آن رنگ های روشن تر و ملایم تر دارد. علاوه بر این، تصاویر با عمق بیشتر باعث گردیده تا فضا بزرگتر به نظر برسد. باید توجه داشته باشید حین انتخاب تصویر و طرح دلخواه بر روی پوستر به ابعاد آن توجه کنید. به طور مثال، شما نمی توانید تصویری عمودی که دارای ارتفاع بیشتری نسبت به عرض است برای پوستر افقی که دارای عرض بیشتری می باشد استفاده کنید.

 

اگر نیاز به تمیز کردن کاغذ دیواری قابل شستشو خودتون دارید حتما به مقاله ما در مورد چگونه کاغذ دیواری را تمیز کنیم ؟ سر بزنید و راهنمای کامل آن را برای این کار بخوانید 

مدل های پوستر دیواری جدید

از دیگر مسائل مربوطه به نصب پوستر دیواری مشورت گرفتن از تیم متخصص این امر است. نصب پوستر دیواری نیازمند متخصصین می باشد. چرا که یک اشتباه کوچک موجب خواهد شد تا مجبور به تعویض تمام پوستر شوید.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز