درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

مزایای جوشکاری با استفاده از اینورتر جوشکاری

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: ماشین و ابزار آلات سبک ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۰۱
مزایای جوشکاری با استفاده از اینورتر جوشکاری

زمانی که ماشین های جوشکاری اینورتر برای اولین بار معرفی و به بازار عرضه شدند، مانند هر تکنولوژی جدید دیگری، تعدادی مشکل داشتند. با این وجود، از آن زمان تا به حال، دستگاه های اینورتر جوشکاری باکیفیت، قابل اعتماد و مقرون به صرفه شده اند که ویژگی ها و کاربردهای مخصوص به خود را دارند.

مقایسه دستگاه اینورتر جوشکاری و دستگاه جوش معمولی


یکی از مزیت های مهم اینورتر جوشکاری این است که کوچک، جمع و جور و قابل حمل است، به طوری که می توان آنها را مانند یک کیف سامسونت سبک، به راحتی حمل کرد. در ساخت اینورترها، ترانسفورماتورهای بسیار کوچکتری به کار رفته است و به همین خاطر آنها جمع و جور، سبک و قابل حمل هستند. این ویژگی ها برای یک ماشین جوشکاری مزایای بسیار مهم و قابل توجهی محسوب می شوند، زیرا متاسفانه ماشین های جوشکاری رایج بسیار سنگین هستند و نمی تواند در فضاهای تنگ و باریک جای بگیرند.


علاوه بر موارد قبلی، دستگاه های جوش اینورتر برق کمتری مصرف می کنند و می توانند با جریان برق شهری هم کار کنند. مصرف انرژی پایین تر آنها به این معنی است که به جای استفاده از جریان برق با ولتاژ بالا، اینورتر جوشکاری می تواند به هر پریز برق 110 ولتی با جریان برق شهری وصل شود. این در حالی است که ماشین های جوشکاری معممولی با برق ولتاژ بالا کار می کنند و برای تولید آن به ژنراتورهای صنعتی نیاز است.

واضح است که مصرف انرژی پایین تر به این معنی است که هزینه قبض های برق شما کمتر خواهد شد. علاوه بر این، دستگاه جوش اینورتر بهتر از ماشین های جوشکاری معمولی با برق ناخالص تولید شده توسط ژنراتورها سازگار خواهند شد و همین امر سرعت و کیفیت کار جوشکاری را بالا می برد.

جوشکاری

 

قابلیت تنظیم جریان برق اینورتر جوشکاری


جریان برق خروجی دستگاه جوش اینورتر از صفر تا 100 درصد قابل تغییر است، بنابراین شما می توانید با توجه به نیاز خود میزان جریان برق را تنظیم کنید. برای مثال، در جوشکارهای MIG (جوشکاری قوسی با گاز محافظ) گاهی اوقات جریان برق 2 ممکن است برای کار کافی نباشد و مقدار 3 هم ممکن است بسیار زیاد باشد. در این موقعیت، اینورتر جوشکاری می تواند کمک زیادی به جوشکار بکند که با استفاده از آن می تواند دستگاه را روی جریان برقی بین 2 و 3 تنظیم کند.
البته این بدان معنا نیست که ماشین جوشکاری اینورتر گزینه نهایی برای شما و دستگاهی مناسب برای تمام انواع جوشکاری است. شما باید براساس نیازهای خود اقدام به خرید دستگاه جوش کنید.

چرا اینورتر جوشکاری بخریم؟


اگر می خواهید دستگاه جوش خود را به راحتی حمل کنید و بتوانید با استفاده از جریان برق شهری از آن استفاده کنید، اینورتر جوشکاری بخرید. ماشین جوشکاری اینورتر تمام مشکلات جوشکاری شما را حل نمی کند، اما قطعا گام مهمی در پیشرفت تکنولوژی جوشکاری برداشته است.

پیشنهادات فروش ماشین و ابزار آلات سبک ساختمانی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز