درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

همه چیز درباره پانل بتنی 

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: فرآورده های بتنی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۰۶۲
همه چیز درباره پانل بتنی 

مشاهده پیشنهادات فروش پانل بتنی با قیمت

پانل بتنی چیست؟


پانل بتنی یا بتن پیش ساخته یک محصول ساختمانی است که توسط ریخته گری بتن در یک قالب چند بار مصرف تولید می شود که پس از آن در یک محیط کنترل شده بهبود داده شده و سپس به محل ساخت و ساز منتقل می شود. 
در مقابل، بتن استاندارد در قالب های مخصوص محل ساخت و ساز ریخته می شود و در محل بهبود می یابد. سنگ های پیش ساخته را می توان به کمک یک ترکیب سنگین در مخلوط آنها از پانل بتنی تشخیص داد، بنابراین محصول نهایی ظاهری مانند سنگ طبیعی دارد.
به تازگی، پلی استایرن منبسط شده به عنوان هسته اصلی پانل های دیوار پیش ساخته استفاده می شود. پلی استایرن سبک وزن بوده و عایق حرارتی بهتری می باشد.


تولید پانل بتنی 


بتن پیش ساخته در دیوارهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. با تولید پانل بتنی در یک محیط کنترل شده (به طور معمول در یک کارخانه پانل)، پانل بتنی امکان بهبودی صحیح آن را فراهم می کند و توسط کارکنان کارخانه به شدت تحت مراقبت قرار می گیرد. 
استفاده از یک سیستم پانل بتنی مزایای بالقوه ای نسبت به ریخته گری در محل ارائه می دهد. تولید پانل بتنی می تواند بر روی سطح زمین انجام گیرد، که به ایمنی در طول یک پروژه کمک می کند. در یک کارخانه پانل در مقایسه با محل ساخت و ساز کنترل بیشتری بر کیفیت مصالح، تولید و کارایی آنها وجود دارد.
 قالب هایی که در یک کارخانه پانل به کار می روند را می توان صدها تا هزاران بار استفاده کرد و سپس آنها را عوض کرد،  اغلب در هنگام بررسی هزینه هر واحد قالب، ارزان تر از ریخته گری در محل می باشند.


انواع پانل بتنی 


انواع مختلفی از سیستم های تشکیل دهنده پانل بتنی برای کاربردهای معماری وجود دارد که دارای سایزها، عملکردها و قیمت های متفاوتی هستند. 
پانل های معماری بتنی نیز مورد استفاده قرار می گیرند که تمام یا بخشی از نمای ساختمان یا دیوارهای جداگانه ای که برای محوطه سازی، عایق صدا و دیوارهای امنیتی استفاده می شوند را بپوشانند و بعضی از آنها می توانند از اجزای تشکیل دهنده بتن پیش ساخته باشند. زهکشی فاضلاب های سطحی، لوله های آب و فاضلاب و تونل ها از واحدهای پانل بتنی استفاده می کنند.


برای تکمیل بحث بالا، لازم به ذکر است که 4 دسته از انواع پانل بتنی را به شما معرفی کنیم:
 پانل دیوار پیش ساخته، ساندویچ پانل، ساندویچ پانل گچی، پانل های لایه داخلی، پانل های روکش و بسیاری سطوح دیگر در دسترس هستند. 


سیمان استاندارد سفید یا خاکستری است، اما رنگ های مختلف را می توان با رنگدانه یا رنگ اضافه کرد. رنگ و اندازه دانه نیز می تواند روی ظاهر و بافت سطوح بتنی تاثیر بگذارد. شکل و سطح قالب های پانل بتنی بر روی ظاهر آنها تاثیر می گذارد: قالب می تواند از چوب، فولاد، پلاستیک، لاستیک و یا فایبرگلاس ساخته شود، هر کدام از این مواد نتیجه ای منحصر به فرد را به شما می دهد. 
 

پیشنهادات فروش فرآورده های بتنی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز