درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

انواع سنگ مرمر و مهم ترین کاربرد آنها

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سنگ ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۴
انواع سنگ مرمر و مهم ترین کاربرد آنها

مشاهده پیشنهادات فروش انواع سنگ مرمر و مرمریت با قیمت

سنگ مرمر این قابلیت را دارد که هر اتاق خانه شما را به مکانی لوکس و لاکچری تبدیل کند. برای برخی از صاحبان خانه و طراحان، جایگزینی برای سنگ مرمر باشکوه وجود ندارد.
انواع مختلفی از سنگ مرمر در بازار موجود است که شما می توانید از آنها در خانه خود استفاده کنید، برای مثال با استفاده از سنگ مرمر سفید می توانید ظاهری کلاسیک به خانه خود ببخشید. همه انواع سنگ مرمر دارای ریزه کاری های زیبا و اهداف مختلف خود هستند، بسته به این که کجا و چگونه در یک فضا مورد استفاده قرار می گیرند.
سنگ مرمر، یک سنگ طبیعی دارای کلسیم زیاد است، به این معنی که با استفاده در طول زمان تغییر می کند و به تکه سنگ یک سری خاصیت اضافه می کند. این امر در سنگ مرمر سفید بسیار مشهود است، زیرا نواقص آن بیشتر قابل مشاهده است.


سنگ مرمر کارارا

انواع سنگ مرمر

این سنگ مرمر سفید و محبوب ظاهری صاف و روشن با رنگ های ظریف خاکستری دارد. شما می توانید سنگ مرمر کارارا را با نگاه کردن به نوع رگه هایی که در پس زمینه سفید یا خاکستری روشن آن قرار دارد را تشخیص دهید، این رگه ها به طور معمول باریک، خطی و در برابر تاریکی، پرمانند، نوک تیز و پررنگ هستند. بعضی از مهم ترین کاربردهای این سنگ مرمر سفید عبارتند از: آشپزخانه ها، سنگ کاری دیوار آشپزخانه، شومینه ها، دیوارهای حمام و کفپوش کاشی.


سنگ مرمر Calacatta

انواع سنگ مرمر

این سنگ مرمر کلاسیک ایتالیایی از یک معدن در کارارا ایتالیا استخراج می شود و همین عامل آن را به یکی از سنگ های مرمر سفید گرانبها و محبوب بدل کرده است. سنگ مرمر Calacatta نسبت به سنگ مرمر کارارا ظاهر زیباتری دارد، این سنگ مرمر در رنگ سفید گرم و حاوی مخلوطی از رگه های بژ، طلایی و خاکستری است که دارای اندازه های مختلفی هستند. سنگ مرمر Calacatta معمولا برای آشپزخانه و یا کانترهای حمام، اطراف شومینه، کاشی های بزرگ کف، اسلب های دیوار و سنگ کاری دیوار آشپزخانه استفاده می شود. 


سنگ مرمر سفید صنعتی

سنگ مرمر و مرمریت

سنگ مرمریت سفید صنعتی، یک نوع سنگ مرمر است که برای قرن ها استفاده می شود. سنگ مرمر سفید ظاهری صاف و روشن با پس زمینه سفید و رگه های کرمی رنگ در سرتاسر آن دارد. برای کسانی که عاشق ظاهر سنگ مرمر هستند، اما یک کنتراست کمتر را در رگه های سنگ مرمر ترجیح می دهند، این سنگ مرمر، نرم و صاف و ایده آل به نظر می رسد. مرمر سفید صنعتی را می توان برای کانترهای آشپزخانه، اطراف وان حمام، فضاهای حمام و غیره استفاده کرد. 

پیشنهادات فروش سنگ ساختمانی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز