درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

خانه تان را به سبک بلژیکی ها دکور کنید!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: محصولات دکوراتیو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: نسیم فروغی
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۲
خانه تان را به سبک بلژیکی ها دکور کنید!

 پیشنهادات فروش نمای چوب

اگر نگاهی به خانه های بلژیک بیندازیم، وجه اشتراکاتی را در همه ی آن ها پیدا می کنیم: استفاده از  رنگ های خنثی و گرم، مواد طبیعی و مبلمان بزرگ... یک خانه ی بلژیکی با نمای چوبی فوق العاده اش، احساس ثروتمند بودن را به فرد القا می کند حین اینکه در فرد حس راحتی و خوشامدگویی را هم ایجاد می کند.
زیبایی خانه های بلژیکی این است که اتاق های زیادی برای رشد، بازی و شخصی سازی با توجه به نیازهای خانه و سلیقه ی افراد، در آن وجود دارد.


استفاده از رنگ های گرم و خنثی

رنگ های خنثی یکی از ویژگی های مشخص از یک محیط بلژیکی است که گرما و حس آرامش را به فضا می افزاید. اما نه هر رنگ خنثی ای، در داخل بلژیک، فقط آن دسته از رنگ هایی که نشانی از نور و فضای باز دارند، مانند رنگ طوسی و بژی که در این خانه ی زیبا مشاهده می کنید، مورد استفاده هستند.

خانه های بلژیک


استفاده از پارچه ها و پرده های کتان

کتان یک منبع اصلی طبیعی در بلژیک است، بنابراین بی معنی نیست که آن را تبدیل به یکی از اساس های زیبایی شناسی کرده است. یکی از بهترین روش ها برای استفاده از کتان در طراحی خانه ها، استفاده از کتان برای پنجره ها به عنوان پرده است. پرده های کتانی دارای یک طراحی منحصر به فرد سبک اما زیبا هستند و احساس راحتی و در عین حال شیکی به خانه می دهند.

خانه های بلژیک


استفاده از المان هایی از طبیعت

مواد ارگانیک مانند چوب طبیعی، سرامیک و سنگ، نقش عمده ای در طراحی خانه های بلژیک ایفا می کنند. اما به جای اینکه این چوب ها به بهترین شکل ممکن جلا داده شوند و سطح آن ها صیقل داده شود و رنگ آمیزی شود، بلژیکی ها ترجیح می دهند این عناصر را به صورت طبیعی و بدون هیچ زرق و برق خاصی در خانه ی خود استفاده کنند.


استفاده از مبلمان بسیار بزرگ

مبلمان غول پیکر، که معمولا پارچه هایشان هم از پارچه کتانی است، یک عنصر از زیبایی شناسی خانه های بلژیک است، اما باید دقت کرد که بیش از حد از آن استفاده نکنیم. فقط چند قطعه بزرگ برای جلب توجهی کم اما عمیق! برای مثال اگر کاناپه بزرگ است، مبل های یک نفره و صندلی های کناری باید کوچک باشند.

 پیشنهادات فروش سنگ مرمر و مرمریت

استفاده از المان های قدیمی و جدید کنار هم

یکی دیگر از المان هایی که در خانه های بلژیکی خیلی به چشم می خورد، استفاده از المان های قدیمی و جدید در کنار هم است تا یک ظاهر بصری منحصر بفرد ایجاد کنند. مثلا استفاده از سنگ مرمر و مرمریت در نمای داخلی خانه برای به وجود آوردن ظاهری مجلل و در عین حال استفاده از میز چوبی ساده ی کلاسیک و صندلی هایی به رنگ خاکستری یا کرم روشن با پارچه ی ساده.
دقت کنید که اگر می خواهید خانه تان را به سبک بلژیکی ها دکور کنید، یکی از اصلی ترین مواردی که باید رعایت کنید این است که خانه نباید خیلی شلوغ باشد. برای مثال اگر از پرده های پر زرق و برق می خواهید استفاده کنید، جنس پارچه ی رویه ی صندلی ها باید ساده باشد. حفظ تعادل، یکی از اصلی ترین نکات خانه های بلژیک است.


استفاده از نور طبیعی

با توجه به تاکید زیاد بر روی استفاده از عناصر طبیعی، اتاق های خانه های بلژیک اغلب دارای نور طبیعی است و در این مورد، نور خورشید توانایی ساختن این زیبایی را دارد و فضای خانه را حتی ظریفتر، گرمتر و جذاب تر از آن که هست می کند.

خانه های بلژیک

 

پیشنهادات فروش محصولات دکوراتیو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز