درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

مزایای استفاده از پارکت لمینت

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۷۵
مزایای استفاده از  پارکت لمینت

 

 

1. ظاهر

پارکت لمینت


صاحب خانه هایی که پارکت لمینت را انتخاب می کنند می گویند که آنها این نوع کفپوش ها را خریده و نصب می کنند زیرا آنها به چوب سخت و دیگر مواد طبیعی شباهت دارند که نصب و نگه داری از آنها نیز سخت و خسته کننده نیست.
 کفپوش لمینت مناسب برای افرادی است که می خواهند حس چوب درختان را در خانه خود احساس کنند، بدون اینکه نگران آسیب هایی باشند که چوب واقعی به راحتی می بیند.
 طرح های دیگر پارکت لمینت شامل طرح های سنگی، بامبو و انواع مختلف طرح های چوبی با بافت های متنوع است. علاوه بر این، در چوب واقعی، همه تخته ها یکدست نیستند که با استفاده از کفپوش لمینت این مشکل رفع می شود، چرا که هر تخته آنها دارای کیفیتی خوب و یکدست هستند. 


2. مقاومت و دوام پارکت لمینت 


طرفداران استفاده از پارکت لمینت معتقدند که طول عمر این نوع کفپوش ها طولانی تر از چوب واقعی است. این نوع کفپوش آسیب پذیر نیست و در برابر خراشیدن مقاوم است حتی اگر کسی روی آن کلید بکشد. 
علاوه بر اینها، پارکت لمینت می تواند آب و لکه های آب را نیز از بین ببرد. اگر به صورت تصادفی روی آنها آب ریخته شود، به راحتی می توان آن را پاک و خشک کرد و لکه های روی آنها را هم به آسانی می توان پاک کرد. 
همچنین، پارکت لمینت می تواند برای مدت زمانی طولانی در برابر ضربه و نور خورشید مقاومت کند. رنگ پارکت لمینت با گذشت تغییر نکرده و محو نمی شود. علاوه بر این، اکثر تولید کنندگان و توزیع کنندگان ضمانت نامه هایی را برای نصب و پاره شدن لایه های آنها ارائه می دهند.


3. نصب پارکت لمینت

کفپوش لمینت


یکی دیگر از مزیت های استفاده از پارکت لمینت این است که نصب آنها بسیار آسان و سریع است. برای مثال در طول تعطیلات آخر هفته، می توان روی یک کف 300 فوت مربعی، کفپوش لمینت نصب کرد. این به این دلیل است که برای نصب آنها نیازی به استفاده از میخ نیست، درست بر خلاف چوب واقعی که برای حفاظت از تخته ها در کف از میخ ها استفاده می شود. علاوه بر این، پارکت لمینت را می توان در فضاهای مرطوب، مانند دستشویی و یا آشپزخانه نصب کرد. همچنین، کفپوش لمینیت را می توان تقریبا در هر جایی نصب کرد، در مناطقی که نصب چوب واقعی گزینه مناسبی نیست. این نوع پارکت را می توان بر روی بتن، تخته چند لایه، تاسیسات با کیفیت پایین و وینیل نصب کرد.


4. راحتی پارکت لمینت

مزایای پارکت لمینت


پارکت لمینت را می توان با حضور و عدم حضور لایه زیرین نصب کرد. با افزودن لایه دومی، تخته ها مناسب، ارتجاعی و کشسان می شوند، به طوری که ایستادن روی آنها را آسان می کند و شخص می تواند برای مدت زمانی طولانی روی آنها ایستاده بماند، مثلا هنگام پخت و پز یا شستن ظروف.


5. تنوع طراحی کفپوش لمینت


افرادی که ترجیح می دهند از کفپوش لمینت استفاده کنند، می گویند که برای صاحبان خانه آسان تر است که طرحی را انتخاب کنند که با سلیقه آنها جور دربیاید. طرح های کفپوش لمینت در انواع مختلف، بافت های متنوع و اشکالی مانند کاشی های سرامیکی و کاشی های سنگی تولید و عرضه می شوند.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز