درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آشنایی با خواص و مزایای منحصر به فرد پوشش های نانو

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۶۶
آشنایی با خواص و مزایای منحصر به فرد پوشش های نانو

مشاهده پیشنهادات فروش پوشش های نانو با قیمت

پوشش های نانو برای تغییر و اصلاح خواص سطوح یا مواد به کار می رود. یکی از محصولات نانو رنگ نانو است که به حالت مایع یا جامد وجود دارد. رنگ های نانو برای حفاظت، عایق بندی کردن یا رنگ کردن سطوح یا مواد مورد استفاده قرار می گیرند.
نانو ذرات مورد استفاده در رنگ ها و پوشش های نانو دارای خواص متابولیکی هستند. پوشش های نانو در طبیعت پراکنده هستند و دارای ویژگی هایی مانند مقاومت در برابر خراشیدن، سختی بالا و مقاومت در برابر کپک و باکتری است. این ویژگی ها باعث می شود که پوشش های نانو با دوام بوده و کارایی بالایی داشته باشند. 
رنگ ها و پوشش های نانو به طور عمده در صنایعی مانند دریانوردی، خودروسازی، کشتی های جنگی، بیمارستان ها، نفت و گاز، الکترونیک و نورشناسی، پزشکی، بسته بندی و فناوری هوا فضا استفاده می شوند.
در نتیجه، امروزه محصولات نانو راه خود را در زندگی روزمره ما پیدا کرده اند و فناوری نانو همچنان شگفت آور است و به دلیل راه حل ها ونتایج قدرتمند و مقرون به صرفه ای که دارد، در بسیاری از زمینه ها فوق العاده ارزشمند است.


خواص و مزایای پوشش نانو


پوشش های نانو دارای خواص و مزایای متعددی هستند که انواع پوشش های معمولی ندارند. خواص اصلی پوشش های نانو شفافیت، خاصیت آبگریزی، ضد لک بودن، مقاومت در برابر خراشیدن و خوردگی است. 
یک پوشش معمولی نیز می تواند این کارها را انجام دهد اما احتمالا بافت و رنگ سطوح آنها تغییر خواهد کرد و همچنین دوام پوشش های معمولی نسبت به پوشش های نانو 10 برابر کمتر خواهد بود.
پوشش نانو یک تکنولوژی جدید و پیشرفته است که در صنعت خودروسازی هم مورد استفاده قرار می گیرد. اکثر نانو پوش ها یک پوشش مبتنی بر اکریلیک هستند که برای حفظ رنگ وسایل نقلیه طراحی شده اند و ظاهری براق دارند.
در واقع، پوشش های نانو موادی هستند که از سطح ماشین شما محافظت می کنند. این نانوپوش ها از سطح اتومبیل شما در برابر هوای آلوده و باران اسیدی محافظت می کنند.


زمینه های کاربرد نانوتکنولوژی


پزشکی


محققان برای سلول های بیمار و با استفاده از نانوذرات دارو تولید می کنند.


الکترونیک


دستگاه های الکترونیکی با استفاده از فناوری نانو کوچکتر و با دوامتر می شوند.


انرژی


از پانل های خورشیدی گرفته تا باتری ها، ساختارهای نانوتکنولوژی برای توسعه و افزایش بهره وری انرژی استفاده می شوند.


صنایع غذایی


شرکت های صنایع غذایی در حال توسعه کودهای نانو برای عملکرد بهتر و هدفمند هستند.


پوشش های نانو


پوشش های نانو طول عمر بیشتری دارند و دارای خصوصیاتی هستند که مناسب برای استفاده در صنعت پوشش های محافظ هستند.


صنعت فضایی


با استفاده از فناوری نانو، مواد بسیار سبک و با دوام برای استفاده در فضا طراحی می شوند.


محیط زیست


برای جلوگیری از آلودگی هوا و آب، فیلتر های نانو تصفیه بی نظیری را انجام می دهند. منابع آبی که سال ها آلوده بوده اند را می توان توسط فناوری نانو تصفیه کرد.

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز