درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آیا چیزی به نام «بهترین کفپوش» وجود دارد؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: نسیم فروغی
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۸
آیا چیزی به نام «بهترین کفپوش» وجود دارد؟

پیشنهادات فروش کاشی و سرامیک

بهترین کفپوش از نظر مقرون به صرفه بودن و تمیزی: کاشی و سرامیک

وقتی که به تصویر بزرگی از کاشی و سرامیک نگاه می کنید، کاشی یکی از بهترین گزینه های کفپوش شما از میان انواع کفپوش است: کاشی به آسانی در دسترس و مقرون به صرفه است و گزینه ای همه کاره است. کف کاشی انواع مختلفی دارد، از سرامیک تا انواع کاشی های سنگی.

کاشی و سرامیک


رنج وسیع اندازه های کاشی
اندازه کاشی می تواند از انواع بسیار کوچک موزاییک که بعضی از آنها کمتر از یک مربع یک اینچی است تا مربع های بزرگ (12) و حتی بزرگتر متفاوت باشد.
با توجه به سهولت نگهداری، کاشی به سختی دچار ضرب دیدگی می شود اما گاهی گروت ها مشکل ایجاد می کنند. حتی لازم نیست نگرانی ای از بابت مشکل لکه زدن داشته باشید و با یک نگهداری مناسب می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

پیشنهادات فروش کفپوش بتنی

بهترین کفپوش از نظر نمای مدرن و امروزی: کفپوش بتنی

یکی دیگر از انواع کفپوش ها کفپوش بتنی است. اگر با شنیدن نام کفپوش بتنی فورا یاد کف گاراژ و پارکینگ ها می افتید، پیشنهاد می کنیم دوباره فکر کنید! کفپوش بتنی دارد کم کم جای خود را به عنوان یکی از بهترین کفپوش ها و البته مقرون به صرفه ها باز می کند و مزیت بزرگی که دارد این است که به فضا حالت مدرن و امروزی می دهد. البته این تنها یکی از مزایای کفپوش بتنی است، این نوع کفپوش ها در رنگ ها و بافت های مختلف هم موجود هستند و کاملا می توانید بنا به نیاز و سلیقه تان نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید.
از نظر مقاومت و دوام هم که دیگر حرفی برای گفتن باقی نمی ماند، به هر حال داریم از بتن صحبت می کنیم، نه؟

کفپوش بتنی

بهترین کفپوش از نظر دوستدار محیط زیست بودن و پایداری: کفپوش بامبو

بامبو یکی از سریعترین گیاهان در حال رشد جهان است. در واقع، بامبو مانند چمن است. بنابراین، چگونه ممکن است که بامبو بهترین مواد کفپوش باشد؟
اولین نکته این است که کفپوش بامبو یک منبع تجدید پذیر است. اگر چه از لحاظ فنی به چمن شبیه است، ولی الیاف های آن می توانند به سختی چوب باشند، حتی مقاومت کششی آنها بیشتر از بسیاری از آلیاژهای فولاد است.

کفپوش بامبو

پیشنهادات فروش پارکت لمینت

بهترین کفپوش از نظر راحتی نصب: پارکت لمینت

اولین حسی که پارکت لمینت که مشابه پارکت چوبی است به ما منتقل می کند، راحتی استفاده آن و ایجاد حس گرمی و آرامش در محیط خانه است. اما بزرگ ترین مزیتی که برای پارکت لمینت باید در نظر گرفت، راحتی نصب آن است به طوری که حتی خود فرد هم می تواند نصب آن را انجام دهد البته نیاز به دقت فراوان دارد.

 

پیشنهادات فروش کفپوش

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز