درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

کی و کجا از سنگ مرمر و مرمریت استفاده کنیم؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سنگ ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: نسیم فروغی
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۴۳
کی و کجا از سنگ مرمر و مرمریت استفاده کنیم؟

پیشنهادات فروش سنگ مرمر و مرمریت

حمام و سرویس بهداشتی با سنگ مرمر

هر قطعه سنگ مرمر و مرمریت منحصر به فرد و متفاوت از دیگری است. حمامی که در آن از کفپوش مرمر استفاده شده است، به اجزای مرمری دیگر نیاز ندارد تا ظاهری شگفت انگیز را داشته باشد، اگر چه همیشه هارمونی و استفاده از یک جز به طور مکرر در یک مکان، چشم را با هارمونی زیبایی روبرو می کند. در صورت استفاده از کف مرمر پیشنهاد می کنیم از استفاده از قطعات مختلف و تزیینات مختلف خودداری کنید تا زیبایی کفپوش نمایان شود.
همچنین می توانید زیبایی کف حمام سنگ مرمری خود را با انتخاب مبلمان مورد نظر در رنگ متضاد مانند این چوب شیک، برجسته تر کنید.

سنگ مرمر و مرمریت در حمام


یکی از دیزاین های بسیار زیبایی و در عین حال غیر متعارف از سنگ مرمر و مرمریت را می توانید در پایین ببینید. این دیزاین شامل ترکیب چوب و سنگ است و به زیبایی هر چه تمام تر دکوراتور این کار تواسنته فضای مخصوص وان حمام را از بقیه ی فضا جدا کند.

عکس سنگ مرمر و مرمریت

 

کفپوش سنگ مرمر و مرمریت در هال

همانطور که قبلا ذکر شد، سنگ مرمر یک ماده است که به راحتی لکه برمی دارد و این باعث می شود که انتخاب مناسبی برای فضاهایی مانند آشپزخانه نباشد. اتاق نشیمن هم یکی دیگر از مکان های مشکل زاست و سنگ مرمر و مرمریت می تواند به راحتی توسط بسیاری از وسایل آسیب زده شود، پس قبل از تصمیم گیری نهایی، همه چیز را در نظر بگیرید.
اگر هم تصمیم به داشتن کفپوش مرمر در اتاق نشیمن یا هال را دارید، حداکثر تا آنجا که امکان دارد، از پوشیدن آن با فرش، مبلمان و سایر وسایل و لوازم جانبی خودداری کنید. بسته به نوع سنگ مرمر و رنگ آن ممکن است بخواهید که کاشی های بزرگ و یا کاشی های کوچکتر را انتخاب کنید که با هم یک موزاییک با الگوی منحصر به فرد ایجاد کنید.

کفپوش سنگ مرمر و مرمریت


مثل هر ماده ی دیگری، هر دو جنبه ی مثبت و منفی مرتبط با کفپوش مرمر وجود دارد. به عنوان مثال، در یک طرف سنگ مرمر بسیار تمیز و ظریف است و همیشه دارای الگوهای منحصر به فرد است اما از سوی دیگر، خیلی زود لکه برمی دارد که این یک عیب است و می تواند به راحتی توسط مواد اسیدی برای تمیز کردن محصولات، آسیب ببیند.

پیشنهادات فروش سنگ ساختمانی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز