درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آجر یا سرامیک؟ مسئله این است!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: مصالح ساختمانی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: نسیم فروغی
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۰۲
آجر یا سرامیک؟ مسئله این است!

 پیشنهادات فروش آجر و سفال

مقایسه ماندگاری آجر و سرامیک
آجر: آجر بسیار مستحکم است و سطح سختی دارد و می تواند فشارهای قوی را کنترل کند، علاوه بر این، از آجر می توان با خیال راحت برای مکان هایی که تردد و رفت و آمد زیاد است هم استفاده کرد. البته این ماده هم در صورتی که فشار غیر متعارفی به آن وارد شود ممکن است دچار ترک شود.

آجر و سفال

پیشنهادات فروش کاشی و سرامیک


سرامیک: کاشی و سرامیک به گونه ای ساخته می شود که کاملا مستحکم، با دوام و مقاوم باشد. در واقع قدرت و دوام اصلی کاشی به وسیله ی مقدار گرمایی که به سرامیک داده می شود، گرفته می شود. علاوه بر این، در روی آن از لایه ای استفاده می شود که در واقع به منزله ی یک پوشش است و باعث می شود تا سرامیک در برابر خراش ها مقاوم شود.
مقایسه راحتی نگهداری آجر و سرامیک
آجر: اگر چه آجر به طور طبیعی نفوذپذیر است اما متریالی ماندگار است. نفوذ پذیری به این معنی است که آجر نسبت به نفوذ مایعات حساس است. برای این که این ویژگی آجر را کاهش دهند، بعد از نصب روی آن از لایه ای استفاده می کنند.
سرامیک: مزیت کاشی و سرامیک این است که هم ماندگاری بالایی دارد و هم دوام خوبی دارد. قطعا سرامیک هم نفوذپذیر است اما رووی آن از یک لایه ی محافظ استفاده می شود که باعث می شود تا حفره های آن مسدود شود. همچنین شما می توانید سرامیک های شیشه ای را خریداری کنید که لایه ی آن کاملا در برابر آب و دیگر عوامل غیر قابل نفوذ است و همین باعث می شود که نگهداری از آن به طرز غیر قابل باوری راحت باشد.
استایل و دیزاین آجر و سرامیک
آجر: در حالت کلی رنگ آجر قرمز است و یا اینکه تن قرمز را در خود دارد البته این به آن معنا نیست که نمی تواند رنگ های دیگر داشته باشد. در واقع رنگی که بر روی سطح آن دیده می شود به وسیله ی نوع رس آن تعیین می شود. علاوه بر این، آجر بافتی خاص دارد و به خصوص به خاطر شکل ظاهری ای که دارد باعث می شود حس گرما و راحتی را خود به خود فرد منتقل کند.
سرامیک: کاشی و سرامیک عموما گوشه های تیزی دارند و رنگ طبیعی روی آن از روی نوع رس آن تعییین می شود. یکی از اصلی ترین ویژگی های کاشی و سرامیک این است که می توانند شکل و شمایل و رنگ های متنوعی داشته باشند.

پیشنهادات فروش مصالح ساختمانی

برچسب ها:
آجر

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز