درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

چگونه کفپوش صنعتی مناسب انتخاب کنیم

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۰۸
چگونه کفپوش صنعتی مناسب انتخاب کنیم

 

محیط های صنعتی با توجه به نیاز های مشخص و خاص خود به کفپوش صنعتی نیاز دارند. برای مثال کفپوش لازم برای یک کارخانه تولید مواد غذایی با کارخانه تولید خودرو تفاوت خواهد داشت. به کارخانه تولید نفت دقت کنید. چالشی که کف این محیط با آن رو به رو است تحمل وزن سنگین دستگاه های صنعتی خواهد بود. در این مقاله سژین با کفپوش صنعتی بیشتر آشنا شوید.

کفپوش صنعتی که برای این محیط انتخاب می شود باید تحمل سنگینی دستگاه هایی مانند ماشین آلات بزرگ، رفت و آمد افراد زیاد بر روی آن و حتی وسایل چرخ دار سنگین را داشته باشد. کفپوش انتخابی باید با این چالش ها مقابله کند و در عین حال مقاومت چشم گیری هم در برابر مواد شیمیایی که روزانه روی آن خواهد ریخت داشته باشد. کارخانه هایی که از مواد شیمیایی خطرناک و قابل اشتعال استفاده می کنند باید توجه ویژه ای به مقاومت کفپوش در مقبل آتش و حرارت داشته باشند.

بسیاری از مکان های صنعتی، انبارها و ساختمان های تجاری بر روی کف اپوکسی متکی هستند تا شرایط تمیز و ایمن برای کارگران، تجهیزات موجود حفظ کنند. هنگام بررسی گزینه های کفپوش برای فضاهای صنعتی، انتخاب گزینه ای با بهترین ارزش می تواند یک وظیفه دشوار باشد. تعیین اینکه کدام ویژگی مناسب برای عملیات شما می باشد.

 

کفپوش صنعتی

 

مزایای کفپوش صنعتی

طول عمر و آسان برای تمیز کردن

ایده آل برای انبارها و کاربردهای صنعتی

مقاوم در برابر لکه های نفت و آب است

یک سطح بدون درز ایجاد می کند که می تواند سال ها طول عمر کند

پوشش ضد باکتری و ضد عفونی دارد

هزینه نگهداری کم

 

امنیت را در نظربگیرید

آیا فقط اینکه در برابر حوادث اولیه مقاومت کفپوش را بسنجیم کافیست؟ البته که جواب این سوال منفی خواهد. در بسیاری از مواقع در محیط های صنعتی ریختن برخی مواد روی زمین باعث ایجاد لغزش می شود. پس برای حفظ ایمنی باید کفپوش مناسب و مقاوم در برابر کف های لغزنده را نیز پیدا کنیم.

یک انتخاب مشهور برای محیط های بزرگ، مخصوصا در کارخانجات صنایع غذایی، کفپوش پلی یورتان بدون عایق خواهد بود. عمده دلیل این موضوع ویژگی تمیز کردن راحت این نوع از کفپوش صنعتی است چرا که در این نوع کف کثیفی ها نمی توانند خود را پنهان کنند و به راحتی و سریع پاک می شوند. استفاده از ای نوع کفپوش در محیط هایی که نیاز به تمیزی همیشگی دارند بسیار توصیه می شود.

 

امنیت را در نظربگیرید

 

انتخاب رنگ ها را جدی بگیرید

استفاده از رنگ های مختلف برای هر ناحیه از کف محیط های صنعتی بسیار مفید است. شما با جدا سازی رنگ مکان های رفت و آمد افراد در محیط می توانید مناطق خطرناک، مکان حرکت ماشین ها و هر منطقه ای که فکر می کنید نیاز به اطلاع رسانی دارد، خطر محیط را کاهش دهید. صد رد صد در محیط های صنعتی و کار خانه ای از هر نوع که باشد برخی ناحیه ها منع ورود دارند.

زیبایی شناسی - کفپوش صنعتی می تواند در طیف وسیعی از رنگ ها و گزینه های قابل تنظیم رنگ علاوه بر انواع سطوح براق استفاده شود. این کفپوش یک سطح براق ایجاد می کند که می تواند به وضوح روشنایی مناطق داخلی را افزایش دهد. دارای یک سطح مقاوم در برابر ضربه است که قادر به مقاومت در برابر ترافیک سنگین می باشد.

برای مثال کارخانه تولید مواد غذایی را در نظر بگیرید. برای رنگ بندی مناسب این محیط می توان از رنگ قرمز برای ناحیه ای استفاده کرد که کارها در آنجا با دست انجام می گیرد و مثلا رنگ آبی برای مکان هایی باشد که نیاز به دخالت دست نیست. این جداسازی ها باعث می شود تا درصد آلودگی در محیط بسیار کاهش پیدا کند.

 

انتخاب رنگ ها را جدی بگیرید

 

 

نصب سریع، فاکتوری مهم

برای بسیاری از کارخانجات تولیدی فعال در بازار، تعطیل کردن کارخانه برای نصب کفپوش صنعتی کار قابل قبولی نخواهد بود و مدیران این مجموعه ها هرگز این کار را قبول نخواهند کرد. در نتیجه آنها به دنبال محصولی خواهند بود که اجرای کفپوش صنعتی آن طولانی نشود.البته دلایل استفاده از کفپوش صنعتی می تواند متفاوت باشد برای مثال قیمت کفپوش صنعتی نیز بی تاثیر در انتخاب نخواهد بود. از میان انواع کفپوش های شاید کفپوش اپوکسی بیشتر در بین صنایع معروف باشد. این کفپوش نیز مزایای خاص خود برای انتخاب را دارد. آیا کفپوش صنعتی مناسب برای محیط کاری خود را انتخاب کردید؟

پیشنهادات فروش کفپوش

برچسب ها:
کفپوش صنعتی

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز