درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آیا دربهای ضد سرقت در برابر نفوذ دزدان موثر هستند؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۳۴
آیا دربهای ضد سرقت در برابر نفوذ دزدان موثر هستند؟

مشاهده پیشنهادات فروش درب ضد سرقت

در بیشتر موارد، وجود درب های ضد سرقت باعث می شود که دزدان و مجرمان حتی به درب های ورودی نزدیک نشوند و تلاشی برای وارد شدن به خانه شما نکنند. در واقع، آنها یک بازدارنده و مانع فیزیکی بوده و بسیار موثر هستند.


تاثیر و مزیت درب ضد سرقت


در اینجا عملکرد واقعی درب های ضد سرقت را توضیح خواهیم داد:
تمام درب های ضد سرقت قابل نفوذ هستند، اگر که یک دزد یا مجرم زمان کافی و تجهیزات مناسب داشته باشد. هدف از خرید و نصب درب ضد سرقت این است که اطمینان حاصل شود که درب امنیتی شما نسبت به دیگر درب ها کمتر آسیب پذیر و قابل شکستن باشد. 
اگر درب شما و روش نصب آن استاندارد باشد، عوامل دیگری نیز وجود دارد که موجب افزایش امنیت درب ضد سرقت شما نسبت به سایر درب ها و کم شدن احتمال نفوذ دزدان به آن خواهد شد.
این عوامل عبارتند از قاب تمام فولادی، میله فولادی میانقاب یا شبکه میانقاب فولاد ضد زنگ، قفل اتصالی سه گانه و قفل سوزنی غلتانی که 5 پین دارد (یا قفلی قابل تعویض با آن). از درب هایی که پیچ قفل آنها آلومینیومی است اجتناب کنید، چرا که آنها در برابر دزدان خیلی ایمن نیستند.

درب ضد سرقت


به طور کلی، هر چه قدر درب ضد سرقت مستحکم تر باشد، احتمال نفوذ به آن کمتر خواهد شد. در واقع مسائل دیگر امنیتی به خود ساختمان مربوط می شوند. برای کاهش خطر نفوذ به ساختمان باید درب های ضد سرقت مناسبی انتخاب کرده و نصب کنید.
درب ضد سرقت شما نیز یک بازدارنده مفید است که به عنوان مانعی کاربردی در برابر نفوذ مجرمان عمل می کند.
اگر را دسترسی آسانی وجود نداشته باشد، اکثر مهاجمین فقط تلاش می کنند تا یک درب ضد سرقت را به زور باز کنند. تلاش برای به زور باز کردن یک درب ضد سرقت، سخت ترین راه برای ورود به ساختمان ها و املاک است.


خرید درب های ضد سرقت

درب ضد سرقت


به شدت توصیه می شود که صاحبان املاک مسکونی و تجاری به راهنمایی های متخصصین در انتخاب درب های ضد سرقت عمل کنند. درهای ساختمان شما باید برای محل شما مناسب باشند. همچنین، شما می توانید در مورد دسترسی، اقدامات امنیتی، قفل ها و سایر مسائل مهم و حیاتی، از تامین کنندگان این درب ها کمک و مشاوره های مفیدی بگیرید.


 

پیشنهادات فروش درب

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز