درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

عایق رطوبتی بام ها

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: تاسیسات
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۷۹
عایق رطوبتی بام ها

مشاهده پیشنهادات فروش انواع عایق رطوبتی با قیمت

هر ساختمان نیاز به یک حفاظت خارجی درست مانند یک "پوست" برای جلوگیری از تخريب آن از طريق اثرات طبيعي
و آب و هوا و ... در دوام ساختار دارد. سطح بالای ساختمان، جلوگیری از نفوذ آب از طریق سطوح افقی همه این عوامل را ایجاد می کند.
سقف به عنوان یکی از مهم ترین بخش ها در ساختار است.
امروزه برای استفاده از یک سقف مسطح، از مواد مختلفی استفاده می شود.
در چندین سال گذشته غشاهای مایع اعمال شده به عنوان یک راه حل قابل اجرا، مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست بوده است. 
هنگام انتخاب راه حل های ضد آب مناسب برای سقف منازل (تجاری یا مسکونی)، برخی از نکاتی را در مورد بررسی قرار می دهیم که از جنبه های حیاتی هستند.
نخستین شرطی که باید در انتخاب ماده مناسب بدست آید، سازگاری بین سطح سقف موجود و محصول مایع مورد استفاده است. با توجه به نوع مواد اولیه که قبلا برای پوشش سقفهای تک لایه استفاده می شود، ممکن است یک اشتباه گران قیمت باشد.
ضدعفونی کردن یک سقف مسطح نیز مهم است که بستر تمیز و مناسب باشد.

ایزوگام


مراحل ضد آب کردن سقف


یک کاربرد معمول از پوشش سقف مایع شامل پنج مرحله اصلی است که باید با توجه به دستورالعمل های تولید کننده به آنها اهمیت داده شود.


این مراحل عبارتند از: 

تمیز کردن
پر کردن
پردازش جزئیات
پوشش اصلی 
بازرسی

اولین گام در ضد آب کردن سقف تمیز کردن بستر است. تمام عایق های رطوبتی نیاز به چسبندگی بالا دارند. به همین دلیل، تمیز کردن به همان اندازه مهم است که عایق رطوبتی مناسب اهمیت دارد.
پس از تمیزکاری باید قبل از چسباندن پوشش سطح کاملا خشک شده باشد و پیمانکاران برایسرعت دادن به این کار از مشعل استفاده می کنند.
صاحبان ساختمان ها و یا مدیران املاک باید با استفاده از متخصصان بام برای انجام بازرسی های دوره ای و تعمیر و نگهداری کار کنند.
محدودیت های اعمال شده توسط شرایط آب و هوایی یکی دیگر از جنبه های مهم است که مدیران املاک و صاحبان ساختمان باید در نظر بگیرند.
هنگام ارزیابی هزینه های ایزوگام سقف، صاحب ساختمان یا مالکین باید توجه داشته باشند که هزینه های مادی و هزینه کار هر دو به نوع عایق بستگی دارد بستگی دارد.
قسمتی ازهزینه کار براساس میزان زمان قراردادی که نیاز به تکمیل پروژه ایزوگام دارد تعیین می شود.
جلوگیری از رطوبت یکی دیگر از ابعاد ضد آب  بودن است.
به طور کلی، تکنولوژی جدید در عایق رطوبتی بام ها، بر روی مواد پلیمری مبتنی است که بسیار چسبنده است و مانع ایجاد یک مانع بدون درز در اطراف یک ساختار می شود.
استانداردهای ضد آب حمام در ساخت و ساز داخلی در طول سال ها بهبود یافته است.
ایزوگام  یکی از بهترین مواد جهت عایق کاری سطوح و سازه های مختلف می باشد. با توجه به مشکل نشتی پشت بام در فصول مختلف استفاده از عایقی با کیفیت و دوام بالا توأم با ظاهری زیبا حائز اهمیت می باشد.

پیشنهادات فروش تاسیسات

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز