درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

بهترین عایق های حرارتی کدام اند؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: تاسیسات
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۳۱
بهترین عایق های حرارتی کدام اند؟

مشاهده پیشنهادات فروش انواع عایق حرارتی با قیمت

امروزه تعداد زیادی عایق حرارتی ارزان و متداول در بازار موجود است. بسیاری از آنها مدت زیادی است که استفاده می شوند. هر کدام از این عایق های حرارتی مزایا و معایب خاص خود را دارند. در نتیجه، زمانی که می خواهید تصمیم بگیرید که از چه نوع عایق حرارتی استفاده کنید، باید اطمینان حاصل کنید که برای مکان شما چه نوع عایقی بهترین انتخاب خواهد بود. ما در این مطلب، تفاوت های آنها مانند ارزش R، قیمت، اثرات زیست محیطی، اشتعال پذیری، عایق صدا بودن و عوامل دیگری را نیز در نظر گرفته ایم.


1. فایبر گلاس

بهترین عایق های حرارتی


فایبر گلاس، رایج ترین عایق حرارتی مورد استفاده در عصر حاضر است و دلیل آن هم طریقه ساخت آنها می باشد. در ساخت فایبر گلاس استانداردهای ساخت شیشه در تولید عایق های حرارتی رعایت می شود و به همین دلیل است که انتقال حرارت را به حداقل می رساند. عیب اصلی فایبرگلاس خطر جابه جا کردن آن است. از آنجایی که فایبرگلاس از سیلیکون ساخته شده است، متشکل از پودر شیشه و شیشه خرده ریز می باشد. اگر تجهیزات ایمنی مناسب پوشیده نشود، این مسئله می تواند باعث آسیب زدن به چشم ها، ریه ها و حتی پوست شود. با این وجود، هنگام استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب، نصب فایبر گلاس بدون هیچ مشکل و دردسری انجام می شود.


2. پشم معدنی و پشم سنگ

بهترین عایق های حرارتی


در واقع، پشم معدنی به چندین نوع متفاوت عایق حرارتی اشاره دارد. اول از همه، پشم سنگ ممکن است به پشم شیشه که فایبر گلاس ساخته شده از شیشه بازیافتی است اشاره کند. دوم اینکه ممکن است به پشم سنگ مربوط شود که یک نوع عایق حرارتی ساخته شده از بازالت است. در نهایت، پشم معدنی ممکن است به پشم سرباره یا همان پشم صنعتی که از فلز نیم سوخته و در کارخانجات فولاد تولید می شود اشاره شود. پشم سنگ، محبوب ترین و کاربردی ترین نوع پشم های معدنی می باشد.


3. سلولز

بهترین عایق های حرارتی


عایق سلولز، یک نوع عایق حرارتی سازگار با محیط زیست است. سلولز از مقوا، کاغذ و دیگر مواد مشابه قابل بازیافت ساخته می شود و شکلی نرم و شل دارد. سلولز ارزش R ای بین 3.1 و 3.7 دارد. 
برخی از مطالعات اخیر در مورد سلولز نشان داده اند که سلولز محصولی عالی است که آسیب های ناشی از آتش را کاهش خواهد داد. به دلیل فشرده بودن مواد آن، درون سلولز تقریبا هیچ اکسیژنی وجود ندارد. نبود اکسیژن درون مواد، به کم کردن میزان آسیب هایی که ممکن است آتش سوزی ایجاد کند، کمک خواهد کرد.


شما می توانید جهت فروش عایق حرارتی دیوار خود به سایت سژین مراجعه کرده و پیشنهاد فروش خود را ثبت کنید.


 

پیشنهادات فروش تاسیسات

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز