درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

نقش رنگ ها در دکوراسیون منازل

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۱۰
نقش رنگ ها در دکوراسیون منازل

پیشنهادات فروش رنگ روغن با قیمت

این نکات و ترفندها را برای تزئین با رنگ بندی ها مختلف دنبال کنید و با این روش ها اتاق هایتان شیک، پر جنب و جوش و زرق و برق دار خواهند شد.
دیوارهای آبی دریایی در اتاق نشیمن تقریبا یک پس زمینه خنثی است که می تواند با تقریبا هر رنگ دیگر جفت شود.
اگر می خواهید یک تغییر خوب و آسان با صرفه جویی در هزینه ها داشته باشید، این کار با رنگ های جادویی آسان است.
لامپ های آویزان را عوض کنید. آزمایش با رنگ های پر رنگ در فضاهای کوچکتری مانند راهروها یا حمام ها را امتحان کنید.
رنگ بندی  طاووس در قالب صندلی و لوازم جانبی کوچک، نمونه ای کامل از آزمایش رنگ است بدون اینکه به یک اتاق محدود شود.
رنگ های جسورانه دیوار اتاق نشیمن، یک پس زمینه مناسب برای یک جفت صندلی با رنگ های پر رنگ را فراهم می کند.

 

طراحی دکوراسیون


رنگ آمیزی دیوارها


ساده ترین راه برای معرفی رنگ به یک اتاق، نقاشی کردن دیوارها است. رنگ های روشن مانند صورتی گرم، نارنجی، لیمویی زرد یا سیب سبز برخی از محبوب ترین ها هستند، اما شما می توانید سایه های دیگر را نیز امتحان کنید.
رنگ آمیزی تمام دیوارهای یک اتاق می تواند در بعضی موارد کمی بیش از حد باشد، بنابراین برای این کار یک دیوار مجزا فقط انتخاب می شود.
در صورتی که شما در مورد نقاشی دیوار به  یک رنگ پر جنب و جوش شک دارید، می توانید روش دیگری را امتحان کنید. به عنوان مثال، یک قطعه مبلمان روشن رنگی را به عنوان نقطه کانونی برای اتاق قرار دهید.
یک اتاق تزئین شده با یک رنگ ساده و خنثی می تواند از چند لمس رنگ در اینجا و آنجا استفاده کند. شما می توانید این کار را با پرده، بالش، فرش اتاق و لوازم جانبی دیگر انجام دهید.
یک نقاشی بزرگ و رنگارنگ در اتاق نشیمن، بالای شومینه برای ایجاد یک نقطه کانونی قابل توجه است. شما می توانید همان روش را برای دیگر اتاق های خانه از جمله آشپزخانه، اتاق نشیمن و دفتر خانه استفاده کنید.

 

رنگ بندی در طراحی


استفاده از چند رنگ در منازل


دکوراسیون داخلی رنگارنگ نه تنها سرگرم کننده است، بلکه یک منبع عالی انرژی و الهام بخش است. یک اتاق رنگارنگ نیز یک اتاق پویا است. البته، تمام اتاق های خانه نمی توانند چنین دکور  رنگارنگ را پشتیبانی کنند.برای مثال اتاق خواب، مساحت خانه است که معمولا ساده و بی طرفانه باقی می ماند.اما تمام اتاق های دیگر قطعا می توانند از نگاه شادتر استفاده کنند. دیوار راه راه یک نقطه کانونی بسیار جالب برای دکور می باشد. شما می توانید دیوارها را در یک رنگ روشن یا حتی در رنگ های مختلف رنگ کنید. شما می توانید مبلهای رنگارنگ را انتخاب کنید. بهتر است از رنگ های با کیفیت استفاده شود که در میان رنگ ها رنگ نانو بهترین انتخاب است و از شفافیت و دوام بیشتری برخوردار می باشد.
 

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز