درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

کارواش نانو چیست!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۰۱
کارواش نانو چیست!

پیشنهادات فروش پوشش های نانو

بعد از 20 سال از ظهور فناوری نانو و تحقیق درباره پایه و اساس آن، هنوز هم این علم گسترده جای صحبت دارد. انواع پوشش نانو موجود در بازارهای امروز چه برای ماشین ها و یا پوشش نانو خودرو همگی بسیار در بین مردم محبوب شده اند. فواید و کاربرد نانو تکنولوژی بر کسی پوشیده نیست اما در این مقاله از سژین تصمیم گرفتیم این موضوع را به طور مفصل مورد بررسی قرار دهیم.
نانو تکنولوژی در واقع باعث شده است تا در بسیاری از بخش های صنعتی بهبود قابل توجهی ایجاد شود که حتی برخی از آن با عنوان یک انقلاب در صنعت یاد می کنند. کاربرد نانو پوشش ها در صنعت برق، فناوری اطلاعات، نمای ساختمان و مصالح ساختمانی هم گسترش پیدا کرده است. 

پوشش نانو چیست؟

حتما تا کنون با یکی از محصولات نانو برخورد کرده اید برای مثال نام رنگ نانو، عایق رطوبتی نانو و... برای شما آشنا می باشد. اگر از عایق نانو استفاده کرده باشید بی شک متوجه بهتر شدن کیفیت وسایل خود بعد از استفاده شده اید! در واقع فایده فناوری تولید پوشش نانو در همین است که می تواند با دستیابی به نانو ذرات در مقیاس بسیار کوچک از فرسایش و تغییر رنگ آنها جلوگیری کند. با استفاده از محصولات نانو مواد به طور موثری محکم تر می شوند و استحکام آنها افزایش می یابد. در ادامه این مقاله بیشتر در مورد کاربرد نانو در شکل های مختلف صحبت خواهیم کرد.

کارواش نانو

نام کارواش بدون شک برای تمامی شما نامی آشنا است اما کارواشی که با استفاده از پوشش نانو بتواند همان کارایی را داشته باشد برایتان نا آشنا خواهد بود. بسیاری از افراد بعد از خرید خودرو خود علاقه زیادی به تثبیت رنگ آن دارند، عایق نانو راه حل این موضوع خواهد بود. مهم ترین مزیت کارواش های نانو را شاید بتوان بی نیاز بودن آن ها به آب نام برد. در این کارواش نانو با استفاده از محصولات نانو مانند اسپری نانو و شوینده های دیگر این چنینی سطح ماشین ها را کاملا آغشته می کنند و پس از آن با یک دستمال سطح را پاک میکنند. شما در اولین تجربه خود در این کارواش ها تفاوت اصلی آنها را با شیوه ی سنتی به درستی درک خواهید کرد.

کارواش نانو

نانو در پزشکی

فناوری نانو به صورت گسترده در ابزار و تجهیزات پزشکی و دانش درمانی علم پزشکی رسوخ پیدا کرده است. کاربرد انواع محصولات نانو در پزشکی باعث شده است تا به راه حل های دقیق تری برای پیشگیری، تشخیص و درمان بیماری رسیده شود. برای مثال به نمونه های زیر توجه کنید:
•    برنامه های کاربردی در خصوص نانو ذرات طلا برای تشخیص برخی بیماری های سرطانی که با کشفشان در این حوزه به موفقیت چشم گیری رسیده ایم. 
•    ابزار و تجهیزات پزشکی که با فناوری نانو تولید شده اند تا به صورت چشم گیری باعث بهبود در موفقیت های درمانی شوند.
•    سیستم تحویل دارو به اعضای بدن را میسر ساخته است.

و البته بسیاری مزایای دیگر که تحول عظیمی در علم پزشکی ایجاد کرده است.

 

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز