درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آبگرمکن برقی چیست؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: سیستم های گرمایشی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۵۲
آبگرمکن برقی چیست؟

 آبگرمکن برقی قادر است آب را با فشاری مناسب و ثابت از خروجی های مختلف در اختیار مصرف کننده قرار دهد. هنگام تخلیه شدن، آبگرمکن برقی به یک مقدار زمانی برای گرم کردن دوباره آب نیاز دارد، اما این آبگرمکن ها با داشتن اجزای قوی تر و دوتایی، خیلی سریع آب را گرم می کنند و حتی در هزینه های غیر پیک و اوج مصرف برق به خوبی کار می کنند.


 همچنین، آبگرمکن های برقی شامل ترموستات هایی با قابلیت تنظیم دما و گارانتی های چند ساله می باشند. آبگرمکن های برقی می توانند در داخل یا خارج از منزل نصب شوند و در ظرفیت های کم و زیاد در بازار موجود می باشند. 


آبگرمکن برقی، مناسب برای آپارتمان ها

آبگرمکن برقی چیست؟


آنها دارای دستگاه های کوچکی هستند که در زیر کانتر آشپزخانه قابل نصب می باشند و به خوبی در آن فضا جای می گیرند. آبگرمکن برقی، مقدار زیادی آب را در مدت زمانی کوتاه داغ می کند و به همین خاطر است که این آبگرمکن ها برای آپارتمان ها مناسب می باشند.


نصب و راه اندازی آنها در بعضی مناطق و استفاده از آنها ممکن است یک سری محدودیت ها داشته باشد و نیازمند فرد متخصص باشد. شما بهتر است از یک لوله کش بپرسید که در منطقه شما چه محدودیت هایی برای نصب آبگرمکن برقی وجود دارد.


اکثر آبگرمکن های برقی برای گرم کردن آب در مخزن ذخیره سازی از المنتهای الکتریکی استفاده می کنند، آن هم با استفاده از دو المنت که در بالا و پایین مخزن ذخیره سازی ابگرمکن قرار دارند. هر المنت توسط یک ترموستات مستقل کنترل می شود. 


آبگرمکن های برقی که آب گرم را ذخیره می کنند می توانند به خوبی با یک سیستم توزیع برق هوشمند هماهنگ شوند، هم زمانی که جریان برق کم است و هم زمانی که جریان برق زیاد است و در این حالت به طور اتوماتیک خاموش می شود.


آبگرمکن برقی نسبت به آبگرمکن گازسوز و نفتی دارای مزایایی است. یکی از آنها این می باشد که مدل برقی گازهای سمی مانند انیدریدکربنیک را آزاد نمی کنند. 


یکی از عیب هایی که آبگرمکن برقی دارد مصرف برق نسبتا بالای آنهاست، ام می توان با رسوب زدایی المنت، مصرف انرژی آنها را کم کرد.

پیشنهادات فروش سیستم های گرمایشی

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز