درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پوشش نانو چیست؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۷۶
پوشش نانو چیست؟

پیشنهادات فروش پوشش های نانو با قیمت

دانشمندان در حال حاضر مفاهیم آینده فناوری نانو را مورد بحث قرار می دهند. فناوری نانو ممکن است قادر به ایجاد بسیاری از مواد و دستگاه های جدید با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی مانند نانومواد، نانوالکترونیک، تولید انرژی زیستی و محصولات مصرفی باشد.
از سوی دیگر، فناوری نانو، بسیاری از مسائل مشابه با هر فناوری جدید را شامل می شود، از جمله نگرانی ها در مورد مسمومیت و تاثیرات زیست محیطی نانومواد، و اثرات بالقوه آن بر اقتصاد جهانی می باشد.
ما در حال حاضر در یک جامعه ای زندگی می کنیم که در آن محصولات بر اساس چگونگی ارزان بودن آنها ساخته می شوند.
این به ما فرصتی برای کشف فن آوری ها برای نگهدارنده های مختلف داده است. استفاده از پوشش نانو به یک تکنیک مشهور برای پوشش محصول تبدیل شده است.
این پوشش یک لایه نازکی از هوا را تشکیل می دهد که در بالای سطح قرار می گیرد. پوشش نانو را می توان بر روی اجسام اسپری کرد تا آنها را ضد آب کند همچنین اسپری ضد خوردگی و ضد انجماد است؛ قابلیت تمیز کردن دارد و می تواند برای محافظت از مدار و شبکه استفاده شود.
پوششهای نانو در صنایع دریایی کاربرد مهمی دارند. آنها می توانند کاهش کشش اصطکاک پوست را برای پوسته های کشتی انجام دهند و درنتیجه باعث افزایش بهره وری سوخت شوند. چنین پوشش های نانو اجازه می دهد که کشتی ها سرعت و گستره وسیعی خود را افزایش دهند و هزینه های سوخت را کاهش دهند. آنها همچنین می توانند خوردگی را کاهش دهند و مانع رشد موجودات دریایی در پوست کشتی شوند.
علاوه بر این کاربردهای صنعتی، پوشش های نانو در شیشه های جلو اتومبیل نیز برای نچسبیدن قطرات باران به شیشه استفاده می شوند.
پوشش نانو، پوششی است که به پارچه ها در کارخانه افزوده می شود تا آنها را مقاوم به آب کنند. روش های قدیمی تر برای کاربرد کارخانه های پوشش نانو شامل استفاده از یک محلول شیمیایی بر روی سطح پارچه با اسپری کردن یا غوطه ور شدن است. یک لایه ضد آب بسیار نازک که اثر کمی بر روی ظاهر طبیعی و احساس پارچه دارد.

 


ویژگی ها


اشعه ماوراء بنفش و یا نفوذ گاز
استقامت برای اثرات و شرایط کار درجه حرارت بالا / فشار
نفوذ پذیری هوا
پیشگیری از رشد باکتری
کاهش سایش 
مقاومت به لکه، خراش، مواد شیمیایی خطرناک و خوردگی
تنظیمات نوری مانند ضد انعکاس، انتقال و افزایش جذب نور.


تفاوت در خواص شیمیایی، فیزیکی، مکانیکی و حرارتی پوشش نانو: 


رابطهای زیربنایی پوشش نانو (به عنوان مثال پوششهای مقاوم در برابر خراش)
در ساختار پوشش (به عنوان مثال پوشش های مقاوم در برابر آتش)
رابط هوا پوشش های نانو (به عنوان مثال پوشش خود تمیز کردن)
 

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز