درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

پوشش های نانو را می شناسید؟

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: رنگ و رزین و نانو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۳۵
پوشش های نانو را می شناسید؟

پوشش های نانو چندین سال است که ساختار بسیاری از تولیدات را تغییر داده اند. دهه هاست که افراد برای رهایی از آلودگی و فرسایش نمای ساختمان و یا سطوح مورد علاقه خود به دنبال راهکاری هستند. در واقع تمیز کاری ها راحت به نظر نمی رسد. پوشش نانو و در واقع تمام محصولات نانو از سال 1970 میلادی این مشکل بزرگ برای شما را حل کرده اند. این صنعت به شکل چشم گیری رشد و توسعه پیدا کرده و به شکل امروزی خود در آمده است. تنوع و شکل و کاربرد نانو پوشش ها ما را بر آن داشت تا این مفاله را ایجاد کنیم تا بتوانید اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب نمایید. امروزه بیشتر پوشش های نانو به شکل پلیمری هستند که م یتوان از آنها در گستره ای بزرگ از محصولات استفاده کرد.
پوشش های نانو با ایجاد لایه ای محافظ بر روی سطوح مختلف باعث می شوند تا گرد و خاک و کثیفی روی انواع سطح ها نماند. برای مثال بسیاری از افراد در نظر دارند رنگ ماشین خود را مثل روز اول نگه دارند، از این رو از انواع عایق نانو مانند اسپری نانو برای این کار استفاده می کنند. 

کاربرد نانو مواد 

•    در صنعت ساختمان سازی و عایق نانو برای نمای ساختمان و انواع مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
•    پوشش رنگ نانو برای انواع خودروها 
•    استفاده از عایق نانو به عنوان انواع عایق رطوبتی 
•    کاربرد نانو در پزشکی
و بسیاری مزایا  کاربرد های دیگر ... 
مواد و پوشش های نانو به طور گسترده در تمامی صنایع مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه مقاله سژین به علت این موضوع می پردازیم.

نانو پوشش ها را می شناسید؟


1. مقاوت پوشش نانو در برابر تغییرات دمایی
پوشش های نانو به راحتی می توانند در مقابل تغییرات دمایی مقاوم باشند و این همان دلیلی است که از این محصولات در انواع قسمت های ماشین ها، هوا پیما ها و حتی کاشی و سرامیک استفاده می کنند. 


2. پوشش نانو به عنوان عایق رطوبتی نانو 
این محصولات نانو کار خود را به عنوان یک عایق رطوبتی به درستی انجام می دهند. این عایق های رطوبتی می توانند برای مناطق مرطوب کشور به خصوص نواحی شمالی کشور مورد استفاده قرار گیرند.


3. بی رنگ بودن پوشش نانو 
تنها کاربرد های این پوشش ها در موارد ساختاری مواد نیست بلکه از لحاظ دیداری نیز بسیار مورد نظر قرار گرفته اند چرا که پوشش های نانو دیده نمی شوند و بی رنگ هستند. 


4. جلوگیری پوشش نانو از فرسایش سطوح
همانطور که میدانید زنگ زدگی و خوردگی سطوح در فلزات بسیار شایع است. این همان علتی است که از نانو عایق ها بسیار در ماشین سازی ها و حتی برای هواپیما ها نیز استفاده می شود. 


5. انواع پوشش نانو بی ضرر برای محیط زیست
پوشش های نانو جزو فناوری سبز قرار می گیرند چرا که هیچ گونه آلودگی ندارند.


 

پیشنهادات فروش رنگ و رزین و نانو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز