درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

آشنایی با کاربرد و مزایای بتن آماده

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: فرآورده های بتنی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۴۸
آشنایی با کاربرد و مزایای بتن آماده

کاربرد بتن آماده:


با توجه به کارایی و ظرفیت تولیدی بالا، بتن آماده به طور گسترده ای در ساخت و سازهای بزرگ و متوسط، جاده ها، پل ها، ساخت خطوط راه آهن و غیره استفاده می شود. به طور خلاصه می توان گفت که دستگاه تولید بتن آماده، یکی از تجهیزات ایده آلی است که مصرف کنندگان می توانند به فکر خرید آن باشند.


مزایای بتن آماده 

مزایای بتن آماده 

  • بتن آماده، بتنی با کیفیت است که در کارخانه به صورت یک مخلوط و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و روش هایی عالی تولید می شود. کنترل شدیدی بر روی آزمایش مواد و مصالح و متغیرهای تولید بتن آماده وجود دارد، به صورتی که نظارت مستمر نکته کلیدی در طول فرآیند تولید آن می باشد. در مورد مخلوط کردن بتن در محل های ساخت و ساز، مشکلاتی مانند کنترل ضعیف مواد، روش های تولید و فرایند مخلوط کردن وجود دارد که این مشکلات در مورد بتن آماده وجود ندارد.
  • خروجی حاصل از دستگاه مخلوط کن بتن در محل با استفاده از یک میکسر 8/12، 4 تا 5 متر مکعب در هر ساعت بوده، در حالی که این مقدار برای بتن آماده 30 تا 60 متر مکعب در هر ساعت است.
  • رسیدگی بهتر و عملیات صحیح مخلوط کردن در فرآیند ساخت بتن آماده باعث کاهش مصرف 10 تا 12 درصدی سیمان می شود. استفاده از مواد افزودنی و دیگر مواد سیمانی هم به کاهش مصرف میزان سیمان کمک خواهد کرد که همه این عوامل باعث کاهش قیمت بتن آماده می شود.
  • بتن آماده محصولی همه کاره است.
  • در روند تولید بتن آماده، علاوه بر اینکه در مصرف سیمان صرفه جویی می شود، گرد و غبار ایجاد شده در فرآیند تولید نیز کاهش می یابد.
  • کاهش میزان مصرف سیمان باعث صرفه جویی در انرژی و منابع خواهد شد.
  • در نتیجه، کاهش مصرف سیمان موجب کمتر شدن تولید سیمان می شود و از این رو آلودگی محیط زیست کمتر خواهد بود.
  • با استفاده از بتن آماده، ساختمان های با دوامی ساخته می شود که باعث افزایش عمر مفید و صرفه جویی در هزینه های زندگی می شود.
  • ساخت بتن آماده، وابستگی کمتری به نیروی انسانی دارد و از این رو احتمال خطاهای انسانی کاهش می یابد. به علاوه، استفاده از بتن آماده نیاز به کارهای ساختمانی در کمترین زمان ممکن را کاهش می دهد.
  • هر مقدار بتنی که سازندگان نیاز داشته باشند، چه کم چه زیاد، به موقع تحویل داده می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز