درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

راهنمای خرید کف کاذب مناسب

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۴۲
راهنمای خرید کف کاذب مناسب

در حال حاضر بسیاری از ساختمان های اداری از فضای دسترسی برای ایجاد فضاهای انعطاف پذیر و پایدار استفاده می کنند. کف کاذب گزینه مناسبی برای ساختمان های اداری، تجاری و بیمارستان ها و...می باشند.
کف کاذب شامل تایل، پایه و استرینگر می شود و برای ایمنی و استاندارد بیشتر، بهتر است از قطعات فلزی استفاده شود. کف کاذب، کف اصلی ساختمان محسوب نمی شود و برای بالا آمدن ارتفاع کف تردد با استفاده از پایه روی کف اصلی نصب می شود.
از کف کاذب برای پوشاندن تاسیسات و کابل ها یا لوله کشی استفاده می شود. از کف کاذب در گلخانه های مکانیزه و اتاق های سرور نیز استفاده می شود.


دو دلیل برای  این که از کف کاذب استفاده می  شود:


محل مناسب برای  عبور دادن سیم کشی لوله و تمام تاسیسات ساختمان
سبک سازی وزن ساختمان
امروزه در ساختمان های جدید از کف کاذب برای ایجاد سیستم گرمایش از کف و اتصال لوله ها استفاده می شود. جنس کف کاذب ها متفاوت است


کف کاذب آلومینیونی


کف کاذب آلومینیونی یکی از پرکاربردترین نوع کف کاذب محسوب می شود. کف کاذب آلومینیونی سبک تر از کف کاذب فولادی است و در برابر رطوبت مقاومتر است.


کف کاذب فولادی


کف کاذب فولادی در برابر تحمل فشار بسیار مقاوم تر است و به دو دسته فولادی خالی و پر تقسیم می شود. در کف کاذب فولادی تو پر فضای بین آنها با کامپوزیت یا سیمان سبک پر می شود.


کف کاذب سنگی 

کف کاذب


همچنین در ابعاد مختلف موجود هستند که هنگام خرید کف کاذب باید با توجه به نوع استفاده، جنس و ابعاد آن را انتخاب کنید.
کف کاذب  با توجه به جنس و نوع استفاده، طول عمر مختلفی دارند. جدا از آن روکش هایی که بر روی کف کاذب قرار می گیرند در کیفیت و طول عمر کف کاذب تاثیر دارند.
کف کاذب ها ممکن است با انواع  کفپوش ها  پوشانده شده باشند با توجه به کاربرد، مانند کاشی ها، ورقه های فشار بالا، سنگ مرمر، سنگ و پوشش های ضد انفجار برای استفاده در اتاق های سرور و آزمایشگاه ها.


مزایای کف کاذب:


1.مقاوم در برابر زلزله
2.مقاوم در برابر فشار و ضربه
3.مقاوم در برابر آتش و غیر قابل اشتعال
4.طول عمر زیاد
5.قابل شست و شو و کاملا بهداشتی
6.جذب نکردن گرد و غبار
7.قابل جابه جایی و جمع آوری و انتقال کف کاذب به محل دیگر

قیمت کف کاذب 


قیمت کف کاذب به دلیل متنوع بودن محصول، تکنولوژی تولید و مصالح استفاده شده در ساخت آن، دارای تفاوت های وسیع است. گزینه های مختلفی در این موضوع اثر گذار است که به صورت کلی آنها را عنوان می کنیم. این موارد شامل جنس کف کاذب، ارتفاع کف کاذب در هنگام نصب، میزان و نوع بار وارده، نوع کفپوش و محل اجرای آن است.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز