درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

طریقه نصب کف کاذب و مزایای آن

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: کفپوش
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۷۵
طریقه نصب کف کاذب و مزایای آن

نصب کف کاذب مزایای بسیاری همراه خواهد داشت. اما شاید اولین و مهمترین سوالی که به نظر میاید این باشد که اصولا کف کاذب چیست؟ حتما تا به حال نام سقف کاذب را شنیده اید و با کاربرد آن به طور کامل آشنایی دارید. این روز ها دیوارپوش ها و کفپوش های زیادی وارد بازار شده است اما کف کاذب شاید نا آشنا تر به نظر برسد. به طور معمول این محصولات برای بالا آوردن بخشی از کف و یا برای پوشاندن زشتی های و کابل های آن به کار می روند. 

کف کاذب ها انواع طرح و مدل های مختلفی دارند که در کیفیت های مناسبی مطابق با استانداردهای روز جهانی وارد بازار شده اند. کف کاذب در تهران و سایر شهرستان های کشور نیز روز به روز به محبوبیت بیشتری رسیده است. مزایای زیادی در استفاده از این نوع کف ها برای خانه و یا ساختمان های افراد وجود دارد به خصوص برای پوشاندن و سالم نگه داشتن کابل های که در کف ساختمان و خانه ها وجود دارند. برای مثال اگر نیاز به استفاده از سیستم گرمایش از کف دارید، نصب کف کاذب گزینه ی بسیار مناسبی خواهد بود. 

کف کاذب چیست و چگونه عمل می کند؟

اگر به نصب کف کاذب در خانه و یا محل کارتان علاقمند شده اید، بی شک نیاز به دانستن عملکرد دقیق آن و اجزای موجود در آن هستید. برای پاسخ به این سوال بیایید ابتدا اجزای تشکیل دهنده کف کاذب را بررسی کنیم. این محصولات شامل سه بخش زیر هستند:

  • پانل کف: این پانل برای تحمل بار کف نصب می شود. معمولا ۲۴*۲۴ اینچ مربع می باشند.
  • پایه ستون: این ستون ها به اساسا برای ایجاد فضای خالی بین کف و کف کاذب نصب می شوند. این پایه ها به صورت عمودی برای ایجاد پایه و اساس کف کاذب نصب می شوند. 
  • ریل بند: این اجزا به صورت افقی در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا پایه ها بتوانند به درستی در کنار هم نصب شوند. در واقع می توان این ریل بند ها یک پیشتیبان برای نصب کف کاذب دانست. 

با این تفسیر اگر شما در نصب کف کاذب مصمم هستید ابتدایی ترین مزیت آن که بخش بندی درست فضا و استفاده درست از آن است را فراموش نکنید. دوما لینکه شما می توانید خیالتان را از خرابی کابل ها و سیستم ها کف راحت کنید. چرا که می شود با نصب کف کاذب و هزینه کمتر به راحتی در تعمیر و نگهداری این سیستم ها و کابل های موجود صرفه جویی کرد. اگر دیگر به دنبال کفپوش های قدیمی و سنتی موجود در خانه ها نمی گردید و به دنبال زیبای دکوراسیون منزل خود هستید از نصب کف کاذب غافل نشوید!

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز