درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

انواع کاغذ دیواری اتاق خواب

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: محصولات دکوراتیو
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۶۳۶
انواع کاغذ دیواری اتاق خواب

 

به دنبال ایده هایی کاغذ دیواری اتاق خواب هستید؟ بسیاری از روش های جدید برای استفاده از کاغذدیواری در اتاق خواب شما وجود دارد.
اگر شما به دنبال ایده های قابل توجه برای اتاق خواب هستید، کاغذ دیواری می تواند عنصر برنده باشد. حتی اگر درست باشد که اتاق خواب باید به همان اندازه ساده باشد که بتواند احساس آرامش را به وجود آورد، بدون رنگ و بافت احساس سرد و خالی می دهد.
انواع مختلفی از کاغذ دیواری برای انتخاب وجود دارد. بعضی از الگوها، طرح های بسیار ساده ای دارند.

اتاق خواب رویایی با کاغذ دیواری


اگر تصمیم دارید ی ک اتاق رویایی و رمانتیک داشته باشید بهتر است از انتخاب کاغذ دیواری شروع کنید. برای این که یک اتاق خواب رویایی را بسازید بهتر است از رنگ های جسورانه استفاده کنید. رنگ های جسورانه شما بهتر است با سلیقه شما انتخاب شود. رنگ هایی که در طراحی اتاق رویایی پیشنهاد می شود صورتی، بنفش، سبز کمرنگ، نارنجی ملایم... که با توجه به سلسقه شما انتخاب می شود.

کاغذ دیواری


کاغذ دیواری اتاق کودک 


کاغذ دیواری اتاق خواب کودک بسیار اهمیت دارد. آرامش کودکان برای والدین از هر چیزی مهم تر می باشد. طرح های رنگارنگ  و خلاق برای اتاق کودک خیلی مناسب تر از یک رنگ کسل کننده و بی ذوق می باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب کودک باید قابل شستشو باشد تا تمیز کردن آن به راحتی انجام شود.


کاغذ دیواری اتاق خواب عروس


انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب با توجه به رنگ تخت و وسایل داخل اتاق بستگی دارد. استفاده از گلهای درشت و رنگ های طلایی برای اتاق خواب عروس مناسب است.برای مدرن شدن طراحی اتاق خواب می توانید از کاغذ دیواری های راه راه استفاده کنید البته با توجه به رنگ پرده و تخت و روتختی... 
استفاده از کاغذ دیواری کر م و طلایی یکی از رنگ هایی می باشد که با تمام رنگ ها همخوانی دارد.رنگ طلای و کرم یک حس لاکچری و زیبایی به محیط  اتاق خواب شما می بخشد.باید توجه داشته باشید که نورپردازی در جلوه کاغذ دیواری شما بسیار اهمیت دارد و شما با نورپردازی درست می توانید زیبایی کاغذ دیواری اتاق خواب خود را دو برابر کنید.
اگر اتاق خواب بزرگی دارید می توانید از کاغذ دیواری های پوستری استفاده کنید که این پوستر بسته به سلیقه ما متفاوت است.
گروهی از افراد ترجیح می دهند اتاق خوابی ساده داشته باشند برای این افراد کاغذ دیواری ساده را انتخاب می کنند کاغذ دیواری های ساده در رنگهای مختلف وجود دارند.


کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان


برای اتاق خواب نوجوانان بهتر است از طرح های اسپورت و ساده استفاده شود. برای اتاق خواب نوجوان شما می توانید از طرح های چوب نیز استفاده کنید. کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح چوب یکی از طرح های خاص و ساده است که بیشتر نوجوانان آن را می پسندند.
 

پیشنهادات فروش محصولات دکوراتیو

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز