درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۴۴۷
6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز

درب ورودی غالبا نقطه کانونی و مرکز توجه نمای بیرونی خانه می باشد. وقتی مهمانان از راه می رسند درب ورودی اولین چیزی است که می بینند و درعین حال آخرین چیزی است که آنها بعد از رفتن از خانه شما خواهند دید. در این میان، درب چوبی یک انتخاب عالی است که نمای زیبایی به خانه یا ساختمان شما می دهد. پس به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام انتخاب و خرید آن کمی بیشتر دقت کنید.
با وجود اینکه ممکن است قیمت درب چوبی کمی گران باشد، ولی مطمئن باشید ارزشش را دارد و خرید آن برای خانه و ساختمان شما سرمایه گذاری خوبی خواهد بود، زیرا درب های چوبی علاوه بر استحکامی که دارند، جلوه ای طبیعی و چشم نواز به ساختمان خواهند بخشید و حس بودن در طبیعت را به شما القا خواهند کرد. اصلا چرا باید انتخابی معمولی داشته باشیم؟


بیایید با یک درب چوبی کلاسیک که در عین حال ظاهر مدرنی نیز دارد، شروع کنیم. پانل های چوبی افقی صاف به همراه دسته محافظی که از بالا تا پایین درب کشیده شده است، ظاهر مدرن و به روزی به درب چوبی بخشیده است. 
 

6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز


درب چوبی که در تصویر زیر می بینید از یک ورقه محکم چوبی ساخته شده است، که با تخته های چوبی دیوارهای کناری و خصوصا سقف ساختمان ست شده است. 
 

6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز


درب هایی که از بالا به پایین می رسند و ظاهری کرکره ای دارند، ورودی های خانه را بزرگتر از آنچه هست نشان می دهند. به ویژه، این مدل درب چوبی، مدلی بسیار جالب است، به این دلیل که با ایجاد یک فضا، دستگیره در را از کنار به صندوق پست وصل کرده اند.
 

درب چوبی


هنگام خرید درب های ورودی صنعتی مانند آنچه در تصویر زیر آمده است، یک درب ساخته شده از چوب و با طرحی ساده و برگرفته از طبیعت می تواند اثر بسزایی روی مهمانان شما داشته باشد. این درب چوبی دارای بافتی برجسته و رو به بیرون است که به خوبی تضاد و کنتراست با بتن و استیلی که درب را احاطه کرده اند را نشان می دهد. 
 

6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز


رنگ پرحرارت چوب، به اجزای بتنی اطراف درب ظاهری طبیعی می بخشد. البته در تصویر زیر، راه چوبی ورودی ساختمان، تضاد زیبایی با کفپوش سنگی جلوی درب ورودی و کاشی های ایوان ایجاد کرده است.
 

6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز

به نظر می رسد که درب چوبی کلاسیک در بین حاشیه هایی بدون قاب و در حالتی بدون وزن شناور است. 
 

6 درب چوبی شیک و حیرت انگیز

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز