درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

ویژگی ها و قیمت نرده چوبی باغچه

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نرده - پله- حفاظ
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۱۷۰
ویژگی ها و قیمت نرده چوبی باغچه

نرده چوبی باغچه  یک راه عملی برای نگه داشتن گل های گرانبها و ساختن حیاط یا باغ شخصی است. این به شما امکان می دهد تا به راحتی باغچه خود را از بقیه حیاط خود به طور منظم مجزا کنید.
اگر بخواهید راه حلی برای محافظت از حیاط و باغچه خود داشته باشید و همچنین حریم خصوصی داشته باشید، نرده چوبی باغچه یک انتخاب عالی است.
این نرده از چوب برای جدا کردن باغچه از بقیه حیاط استفاده می شود و فضای زیبایی را در حیاط شما ایجاد می کند.
بعضی از نرده چوبی باغچه ها فلزی و بلند هستند که بهتراست این نرده ها را در باغچه های جلوی خانه به کار نبریم. چون بسیار دلگیر هستند.
در گذشته نرده چوبی باغچه ها برای مرزبندی و جدا سازی استفاده می شود ولی در حال حاضر از نرده چوبی باغچه برای زیبا سازی فضا استفاده می شود.
طراحی نرده چوبی باغچه با توجه به سلیقه صاحب خانه و همخوانی با خانه طراحی می شود.

نرده چوبی باغچه


ویژگی های نرده چوبی باغچه


مقاوم، ظریف و پایدار
رنگ روشن نرده چوبی باغچه
نرده چوبی متقارن، در هر دو طرف یکسان باشد
نرده چوبی تزئینی هم باشد و در کنار حفاظت از باغچه زیبایی نیز داشته باشد.
نرده چوبی باغچه که اجازه می دهد نور از طریق آن جریان یابد
استفاده از نرده چوبی های رنگی در باغچه باعث بزرگتر شدن باغچه می شود.
در طراحی نرده چوبی باغچه از طرح های مدرن استفاده شود.

نرده ها می توانند مدرن و شیک باشند و زیبایی فضای باز را دوبرابر کنند. نرده چوبی باغچه زمانی زیباتر می شود که گل های رونده بر روی آنها کشیده شود. شما می توانید این نرده ها را به نرده های تمام سبز تبدیل کنید و بر روی کل نرده گل و گیاه قرار دهید تا نرده معلوم نشود و نرده ای از گل و گیاه مشخص باشد که این نوع نرده باغچه بسیار جذاب و زیبا است. استفاده از گل های رونده گل سرخ یکی از راه های طراحی نرده چوبی باغچه می باشد.

نرده چوبی1


یکی از روش های زیبا کردن نرده چوبی باغچه ها نقاشی کردن بر روی آنها است. برای جذابیت نرده چوبی باغچه شما از رنگ یا روغن جلا استفاده کنید تا چوب براق و خوشرنگ تر جلوه کند.
استفاده از چراغ های کوچک باغچه ای باعث زیبا تر شدن هرچه بیشتر طراحی باغچه شما می شود.
قیمت نرده چوبی باغچه با توجه به ن.ع آن متفاوت است وشما با توجه به نوع طراحی که مدنظرتان هست می توانید انتخاب کنید. قیمت نرده چوبی باغچه به متراژ آن هم بستگی دارد. قبل از آن که بخواهید سفارش بدید بهتره انواع آن را بشناسید و ویژگی های آنها را بدانید تا بتوانید باغچه ای رویایی داشته باشید.
 

پیشنهادات فروش نرده - پله- حفاظ

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز