درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

چگونه درب چوبی اتاق و منزل خود را انتخاب کنیم!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۷۳
چگونه درب چوبی اتاق و منزل خود را انتخاب کنیم!

درب چوبی یکی از مرکزی ترین نقاط خانه را برای دکوراسیون داخلی منزل به شمار می رود. علاوه بر این درب ورودی منزل مهم ترین عامل برای امن نگه داشتن خانه ها و همچنین به هدر نرفتن انرژی داخل ساختمان به شما می رود. برای مثال دربهای ضد سرقت این روزها بسیار محبوب شده است. در واقع انتخاب درست درب چوبی ساختمان می تواند راهی برای تغییر طراحی دکوراسیون داخلی باشد. در این مقاله از سژین به بررسی چند نکته جهت تغییر و یا خرید درب چوبی اتاق و ساختمان می پردازیم.

1. انتخاب جنس درب چوبی اتاق

درب ورودی آپارتمان با توجه به نیاز افراد برای مثال نیاز به امنیت بیشتر و یا نیاز به صرفه جویی در هزینه ها و... می تواند جنس متفاوتی داشته باشد. برخی از این دسته ها در درب ورودی ساختمان به شکل زیر دسته بندی می شوند: 

 • درب ضد سرقت استیل

اگر نیاز به امنیت بیشتر دارید انتخاب درب ضد سرقت استیل گزینه ی بسیار مناسبی است که نباید از آن غافل شد. درب استیل با توجه به نیاز شما در انواع مختلفی از قیمت ها در بازار موجود است. دربهای استیل ساده ارزان ترین نوع درب هستند اما در عین حال عمر کوتاهی نیز دارند. 

 1. یک درب استیل ساده در آب و هوای مرطوب شاید تنها 5 تا 7 سال عمر کند. 

 2. اگر به دنبال یک درب ضد سرقت عالی هستید می توانید از درب استیل بهترین استفاده را ببرید. 

درب ضد سرقت استیل

 •  درب چوبی اتاق و ساختمان

قیمت درب چوبی اتاق و ساختمان می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای تغییر در دکوراسیون منزل شما باشد. درب چوبی یک انتخاب کلاسیک است که حتی می تواند نمایی لوکس به منزل بدهد. درب چوبی ساختمان می تواند از چوب های مختلفی ساخته شود که هر کدام از این چوب ها ویژگی های مربوط به خود را دارد. 

 

 1.    درب چوبی اتاق می تواند منظره ی زیبایی به محیط خانه و دکوراسیون منزل بدهد.

 2.     قیمت درب چوبی اتاق با توجه به نوع چوب بسیار متفاوت است اما ماندگاری آن بین 20 تا 30 سال می باشد. 
 3.     درب چوبی اتاق کم ترین صرفه جویی در مصرف سوخت را دارد. 
 • درب شیشه ای

درب شیشه ای و یا همان درب فایبرگلاس از درب چوبی اتاق ارزان تر می باشد. اگر نیاز به منظره خوبی مانند درب چوبی و در عین حال قیمت کمتر دارید می توانید این نوع درب را انتخاب کنید. 

 1. این درب های می توانند تا 100 سال ماندگاری داشته باشند. 
 2.  این درب ها نیز جزو دربهای ضد سرقت هستند.

درب شیشه ای

2. انتخاب مدل درب

 • درب ورودی ساختمان در انواع مختلفی از طرح موجود می باشد. در این میان برای مثال اگر درب چوبی را انتخاب کردید باید انتخابتان متناسب با معماری منزلتان باشد.
 • رنگ درب چوبی اتاق و منزلتان باید متناسب با دکوراسیون داخلی شما انتخاب شود. گاهی اوقات خود رنگ چوبی درب زیبایی خاصی به فضای خواهد داد.
 • دربی را انتخاب کنید که به عنوان عایق بتواند عمل کند و در مصرف انرژی صرفه جویی نماید.
 • اگر نیاز به نور در داخل خانه خود دارید می تواند از ترکیب درب چوبی ساختمان با تکه ای از شیشه این نیاز را برطرف نمایید.

و اما در آخر فراموش نکنید یک درب ضد سرقت انتخاب کنید تا علاوه بر زیبایی از امنیت مورد نظر خود نیز بهره مند شوید. درب چوبی مورد نظر خود را انتخاب کردید؟
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز