درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

مزایا و معایب نرده استیل

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نرده - پله- حفاظ
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۴۲۶
مزایا و معایب نرده استیل

افراد اغلب برای حمایت و استحکام بهتر برای پله های ایوان، فضای استخر، راه های ورودی و ساختمان های تجاری نرده نصب می کنند. نرده های استیل دارای طراحی منحصر به فردی هستند، اما هدف همه آنها یکسان می باشد: ایمنی.


مزایای نرده استیل


نرده استیل به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد
خانه های مسکونی به تعمیر و نگهداری زیادی نیاز دارند. اما نرده های استیل به تعمیر و نگهداری کمی نیازمند هستند، پس نرده استیل با دارا بودن این ویژگی، انتخابی عالی برای ساختمان خواهد بود. به عبارت دیگر، همین عامل هزینه ها و قیمت نرده استیل را کمتر از نرده های دیگر خواهد کرد. خوشبختانه، نرده استیل به دلیل داشتن روکشی از اکسید کروم، به تعمیر ونگهداری کمی نیاز دارد. این پوشش از نرده در برابر بسیاری از خطرات، از جمله زنگ زدگی محافظت می کند. از طرفی، اگر نرده های استیل خراشیده شوند، روکش آنها این قابلیت را دارد که خودش را تعمیر کند، بنابراین فلز استیلی که در زیر این روکش است در معرض آب و هوا قرار نمی گیرد.


نرده های استیل جلوی دید و چشم اندازها را نمی گیرند 

مزایا و معایب نرده استیل


اگر خانه شما چشم انداز خوبی داشته باشد و یا می خواهید مراقب بچه های خود در بالکن باشید و یا قصد دارید از حیوانات خانگی که در حیاط دارید، محافظت کنید، اما در عین حال نمی خواهید یک  نرده یکپارچه و توپر نصب کنید که جلوی دید شما را بگیرد. چون نصب چنین نرده ای دید را کم و باعث می شود که شما از منظره خانه لذت نبرید. نرده استیل بر خلاف نرده چوبی، میله های باریک تری داشته و بین آنها فاصله مناسبی وجود دارد که همین عوامل باعث ایجاد دید واضحی می شوند. علاوه بر این، چون شیشه ای وجود ندارد، لازم نیست شما به خاطر لکه هایی که مانع دید می شوند، نگران باشید.

 
معایب نرده استیل


اگر شما بچه کوچک یا حیوان خانگی دارید، نرده استیل ممکن است خطرناک باشد
اگر بچه کوچک یا حیوان خانگی دارید، این نوع نرده ها ممکن است بهترین انتخاب برای شما نباشند. برای شروع، اگر شما بچه کوچک دارید، ممکن است آنها از میله های افقی نرده بالا روند و اگر آنها خیلی کوچک باشند، ممکن است از بین میله های نرده (چه عمودی چه افقی) پایین بیافتند. حیوانات خانگی کوچک نیز ممکن است در معرض خطر سقوط از بین نرده ها باشند. بنابراین اگر بچه یا حیوان خانگی کوچک داشته باشید، می توانید نرده های استیل را به صورت عمودی و با فاصله های کم نصب کنید، اما عیب این ایده نیز این است که با گذشت زمان میله نرده ها ممکن است در اثر تغییر شرایط آب و هوایی کمی گشاد شده و از هم فاصله بگیرند.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز