درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

چرا درب چوبی بخریم!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۷۴
چرا درب چوبی بخریم!

هنگامی تصمیم به خرید درب ورودی ساختمان خود دارید، فاکتورها و عوامل بسیاری در تصمیم شما برای یک انتخاب درست دخالت خواهند داشت. اما به طور کلی یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن را درگیر می کند نوع جنس درب ورودی منزل خواهد که می تواند چوبی، شیشه ای و یا درب استیل باشد. در این مقاله اما ما تصمیم داریم به شما نشان دهیم انتخاب درب چوبی بهترین گزینه خواهد بود و با دادن اطلاعات در مورد قیمت درب چوبی و دلیل بهترین بودن آن، شما هرگز انتخاب دیگری جز درب چوبی ساختمان خود نخواهید داشت.

  • درب چوبی خاص است!

قبول کنید درب چوبی اتاق و آپارتمان شما جلوه ای خاص به آن خواهد داد و معماری شما را متفاوت خواهد کرد به خصوص اگر به نمای ساختمان نیز توجه داشته باشید. یک درب چوبی می تواند مانند یک فرد خاص باشد در حالی که درب استیل و شیشه ای این خاصیت را ندارند. درب ورودی آپارتمان اگر چوبی انتخاب شود علاوه بر کیفیتی که می تواند آنطور که دوست دارید انتخاب کنید، هرگز فراموش هم نکنید که هیچ دو چوبی مانند هم نیستند. درب چوبی جلوه ای از طبیعت را وارد منزل شما خواهد کرد. 

  • ما درب چوبی را می شناسیم!

درب های چوبی از گذشته در ساخت و سازها و معماری بشر دخیل بوده اند. بسیاری از خریداران این محصول سوالات بسیاری در مورد ماندگاری آن در مدت زمان نسبت به قیمت درب چوبی که کمی بالاتر می باشد، می پرسند. با توجه به قدمت این نوع درب ها می توان با قاطعیت به این سوال پاسخ مثبت داد. برای ساخت درب چوبی زحمت های بسیاری کشیده می شود که همین تجربه ی 100 ساله اطمینان شما را نسبت به این محصول بیشتر خواهد کرد. 

  • درب چوبی تنوع بسیاری دارد!

اگر درب چوبی اتاق می خرید و یا نیاز به درب ورودی آپارتمان جدیدی دارید، انتخاب جنس چوب بسیار دست شما را برای انتخاب باز خواهد گذاشت. آیا چوب سخت می خواهدی و یا زیبایی اهمیت بیشتری برای شما دارد؟ آیا طرح اصلی چوب را می خواهید و یا ترجیح می دهید رنگ دیگری از درب چوبی را داشته باشید؟ تمامی این سوالات تنها با انتخاب شما برطرف خواهد شد. فراموش نکنید هر چوب برای خود رنگ به خصوص به همراه فاکتورهای مشخصی دارد. 

  • قیمت درب چوبی

قیمت درب چوبی بستگی نوع چوبی خواهد داشت انتخاب می کنید. برای مثال درب از جنس ام دی اف و یا چوب های مرغوب دیگر به نسبت بالا تر خواهد بود که البته ماندگاری محصول و زیبایی آن این اختلاف قیمت را جبران خواهد کرد. آیا همچنان نیاز به راهنمای خرید درب چوبی داخلی دارید؟

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز