درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت روشویی و ویژگی های آنها

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: شیرآلات و سرویس بهداشتی
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۳۵۳
قیمت روشویی و ویژگی های آنها

اگر برای شما مهم است که سرویس بهداشتی شیک و زیبا داشته باشید بهتر است طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی خود را شروع کنید. طراحی سرویس بهداشتی شما می تواند به صورت ایرانی باشد. طراحی سرویس بهداشتی خود را می توانید کاملا به صورت سنتی طراحی کنید یا به صورت کاملا مدرن طراحی کنید.


اهمیت روشویی در سرویس بهداشتی


در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی یکی از عوامل مهم روشویی است. شما با انتخاب روشویی مناسب می توانید طراحی دکور محیط سرویس خود را تغییر دهید. روشویی ها در سایز ها و جنس های مختلفی موجود است و قیمت روشویی با توجه به جنس و مدل مشخص می شود. شما هنگام خرید باید توجه کنید که چه روشویی به دکور سرویس بهداشتی شما همخوانی دارد.

روشویی


چه مواردی مهم هستند در انتخاب روشویی


در هنگام انتخاب روشویی در نظر داشته باشید که رنگ و مدل کاشی و سرامیک بسیار اهمیت دارد 
زمانی که روشویی خود را انتخاب کردید آینه آن را متناسب با آن انتخاب کنید.

قیمت روشویی


جنس روشویی


روشویی سنگی 
روشویی سرامیکی 
روشویی کابینتی
روشویی شیشه ای 
روشوی کاسه ای 
روشویی صفحه ای
روشویی پایه دار ساده
روشویی دیواری
اگر شما یک روشویی ساده می خواهید بهتر است از روشویی پایه دار استفاده کنید که عامه تر است و بیشتر استفاده می شود. این روشویی ها زمانی استفاده می شود که لوله ها رو کار باشد چرا که پایه موجود باعث می شود لوله ها مشخص نشوند.
یکی دیگر از روشویی های که بسیار از آن استفاده می شود روشویی های کابینتی است که به دلیل داشتن کابینت در زیر روشویی از محبوبیت زیادی برخوردار است.
 تمام مدل های روشویی را با کابینتی ترکیب کنید تا طراحی خاصی داشته باشید.
روشویی های دیواری را شما می توانید برای سرویس بهداشتی های کوچک استفاده کنید چرا که پایه و کابینت ندارند و فضای بیشتری در اختیال شما قرار می دهند.در این مدل لوله کشی ها حتما باید توکار باشند.
برای آن که روشویی شما در سرویس بهداشتی بیشتر جلوه داشته باشد بهتر است از کاشی های با رنگ های گرم استفاده کنید تا سفیدی فضا کمتر به چشم برخورد کند.
روشویی های شیشه ای بیشتر به صورت کاسه ای وجود دارند و شما در فضاهای آنتیک و کاملا فانتزی برای زیبایی هرچه بیشتر می توانید از روشویی شیشه ای استفاده کنید.
روشویی های سنگی را زمانی استفاده کنید که دیوارهای سرویس بهداشتی سنگ باشد در این صورت جذابیت روشویی سنگ دوبرابر می شود.
 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز