درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت درب چوبی در گرانی بازار!

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۶۸
قیمت درب چوبی در گرانی بازار!

در سال اخیر به علت نوسانات بسیار بازار، خرید و فروش انواع محصولات با مشکل روبه شده است به خصوص در حوزه مصالح ساختمانی و حتی دکوراسیون داخلی این نوسان قیمت به راحتی قابل مشاهده است. انواع درب داخلی و درب ورودی منزل نیز متاثر از این تغییرات بوده اند. در این مقاله به بررسی قیمت درب چوبی در انواع مختلف آن پرداخته ایم. 

این روزها انواع محصولات با جنس چوب به محبوبیت بیشتری نسبت به گذشته دست یافته اند که درب چوبی و استفاده از آن هم به عنوان درب ورودی منزل و هم درب چوبی اتاق بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اگر این مقاله توجه شما را به خود جلب کرده است پس شما نیز به دنبال خرید درب داخلی از جنس چوب می باشید. پس برای اطلاعات بیشتر از قیمت درب چوبی ورودی ساختمان و حتی سرویس بهداشتی با ما تا آخر این مطلب همراه باشید. 

قیمت درب چوبی وروردی ساختمان 

درب ورودی آپارتمان اولین منظره ای است که از یک ساختمان به چشم می آید و می تواند در زیبایی نمای آن بسیار تاثیر گذار باشد. حال تصور کنید یک درب چوبی زیبا در این جایگاه قرار بگیرد. درب های چوبی که به عنوان درب وروردی منزل مورد استفاده قرار می گیرند عموما از جنس MDF، درب چوب گردو، درب hdf و... هستند. در واقع قیمت درب چوبی لابی مورد نظر شما بستگی به نوعی خواهد داشت که انتخاب خواهید کرد. 

برای مثال محدوده ی قیمت درب های ذکر شده به شکل زیر می باشند:

  • قیمت درب MDF : حدود قیمت درب 900 هزار تومان می باشد. 
  • قیمت درب hdf : حدود قیمت درب 300 هزار تومان می باشد.
  • درب چوبی گردو: حدود قیمت 400هزار تومان می باشد. 

تذکر :  البته اگر درب ضد سرقت چوبی را مدنظر داشته باشید این قیمت ها مقداری افزایش خواهد داشت.

قیمت درب چوبی وروردی ساختمان

قیمت درب چوبی سرویس بهداشتی

درب سرویس بهداشتی از هر جنسی که باشد باید بسیاری فاکتور ها را در بر بگیرد. برای مثال این درب ها باید ضد آب باشند که همین انتخاب را برای خرید درب چوبی برای این مورد سخت خواهد کرد اما نباید نگران نگران بود چرا که با خرید درب ABS می توانید خیال خود را راحت کنید. 

قیمت درب ای بی اس

قیمت درب چوبی از این نوع نیز حدودا 300هزار تومان می باشد که البته قیمت زیادی نیز به نظر نمی رسد. چرا که درب چوبی برای سرویس بهداشتی نیاز به روکش ضد آب خواهد داشت. درب ABS نوعی پلاستیک است که به عنوان روکش درب ABS مورد استفاده قرار می گیرد. 

قیمت درب چوبی اتاق

قیمت درب چوبی اتاق و یا همان درب داخلی ساختمان نیز متناسب با نوع چوب مورد استفاده متفاوت خواهد بود. جنس این درب های داخلی می توانند MDF , ... باشند. عموما قیمت این درب ها حدودا ما بین 800 هزار تومان تا یک میلیون و 500 هزار تومان می باشد. 

برای خرید درب چوبی مورد نظر خود می توانید به مرکز فروش درب چوبی در تهران مراجعه کنید و یا با مراجعه به سایت سژین علاوه بر کاتالوگ درب چوبی از بیست قیمت این محصول نیز با خبر شوید. 

 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز