درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

خرید درب چوبی

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۳۹
خرید درب چوبی

هنگامی که زمان خرید درب وروردی منزل و یا درب داخلی آن باشد، چوب با داشتن بهترین ظاهر برنده خواهد شد و شما را برای خرید درب چوبی ترغیب خواهد کرد. درب چوبی نمایی از طبیعت دارد، زیبا و منحصر به فرد است. خرید درب چوبی به شما انتخاب های متنوعی خواهد داد که می توانید از چوب های آماده در بازار و یا چوب های طبیعی مانند درخت بلوط، درخت گردو، افرا و ... انواع چوب استفاده نمایید. 
درب های چوبی شاید تنها مشکلشان مقاومت در برابر رطوبت که اگر این مشکل را حل کنیم می توان آنها محبوب ترین نوع درب نامید. البته که برای این مشکل راه حلی نیز وجود دارد برای مثال دربهای ضد آب سرویس بهداشتی که درب ABS می باشند این مشکل را حل کرده اند چرا که می توانند در برابر رطوبت مقاومت بیشتری از خود نمایش دهند. برای خرید درب چوبی خود باید هسته چوب مورد نظر خود برای درب داخلی را انتخاب کنید. 

راهنمای خرید درب چوبی

فاکتورهای بسیاری برای خرید درب چوبی اتاق و یا درب ورودی منزلتان می توانند دخیل باشند که یکی از مهم ترین آنها قیمت درب پیش ساخته چوبی خواهد بود. اما نگران نباشید اگر بودجه ی زیادی برای این کار اختصاص نداده اید می توانید از چوب های با قیمت کمتر برای این کار استفاده کنید. فاکتور های مهم در انتخاب درب چوبی مناسب را شاید بتوان به شکل زیر دسته بندی کرد:
•    قیمت درب چوبی
•    جنس درب چوبی انتخابی
•    فضایی که برای آن در نظر داریم
•    چوب مورد استفاده در هسته آن 
و البته فاکتورهای دیگری مانند ضد آب بودن چوب مورد استفاده می تواند در این خرید تاثیر گذار باشد. دلایل بسیاری وجود دارد که ما تضمیم به خرید درب چوبی به عنوان درب داخلی و یا درب وروردی ساختمان خود می گیریم. خرید درب چوبی می تواند همیشه انتخابی خاص باشد و سالیان بسیاری است که از آن به عنوان جزئی در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول تنوع بسیاری دارد و حتی با قیمت کمی بالاتر آن افراد تصمیم مصممی برای خرید آن می گیرند. 

راهنمای خرید درب چوبی

خرید درب چوبی ضد سرقت 

اولین خاصیت درب ها که باید بسیار هم مهم باشد، استحکام و مقاومت آنها در برابر سارقان است. یک درب ضد سرقت می تواند این نگرانی را از شما دور کند. دربهای ضد سرقت نسبت به سایر درب های معمولی مقاوم تر هستند و ساختار کلی آنها بسیار متفاوت است. قفل ها در این درب ها بسیار تقویت شده اند و به این راحتیا باز نمی شوند. آیا تصمیم خود را برای خرید درب چوبی ضد سرقت گرفته اید؟ برای اطلاعاتی بیشتر در خصوص انواع دربهای چوبی با ما همراه باشید.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز