درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت عایق حرارتی

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: تاسیسات
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۱
بازدید: ۵۷۵
قیمت عایق حرارتی

 

صرفه جویی در مصرف انرژی در کشورهای توسعه یافته بسیار جا افتاده در ساخت و ساز و تولید اصل عایقکاری را رعایت می کنند. این عمر در ابتدا شاید پرهزینه به نظر برسد ولی در مراحل بعدی زمانی که در مصرف انرژی گرمایش و سرمایش صرفه جویی می شود خود جبران هزینه اولیه را می کند.

هزینه انرژی، هزینه عایق حرارتی


استفاده از عایقکاری در ایران کمتر جایگاهی داشت تا زمانی که به مصرف انرژی اهمیت بیشتری داده شد و یارانه های انرژی برداشته شد. هزینه های انرژی بیشتر شد و این خود سازندگان را بر آن داشت تا به مقوله عایق حرارتی اهمیت بیشتری دهند و از آن در تمام مراحل ساخت استفاده شود.
عایقکاری در مراحله اولیه نصب ممکن است هزینه بالایی داشته باشد ولی این هزینه در مراحل پرداخت هزینه انرژی جبران می شود. عایقکاری در منازل حس آرامش هرچه بیشتر را برای خانواده ها دارد. در فصل سرما جلوگیری از سرما و در گرما از عبور گرما جلوگیری میشود.
در بخش های صنعتی نیز این فرهنگ رشد زیادی کرده و کارخانه ها، کارگاه ها و دیگر صنعت ها، عایق حرارتی و عایق های صوتی را در صرفه جویی انرژی استفاده می کنند.
قیمت عایق حرارتی بسته به نوع آن متفاوت است اما شما هنگام پیدا کردن قیمت عایق حرارتی بهتر است هزینه های جانبی آن را در نظر بگیرید.
اگر شما در زمان ساخت و ساز در مراحل اولیه عایق حرارتی را نصب کنید بدون شک هزینه کمتری برای نصب عایق حرارتی پرداخت خواهید کرد. 
جنس عایق های حرارتی کاملا متفاوت است و هر کدام کیفیت های مختلفی دارند قیمت عایق حرارتی را زمانی می توانید به دست آورید با کارشناسان متخصص در این زمینه مشورت کنید تا متوجه شوید که چه نوع عایق حرارتی مناسب با شرایط محیطی شما است.

عایق حرارتی 1


انواع عایق‌های حرارتی از نظر جنس


پشم شیشه 
پشم معدنی
پشم سنگ

انواع عایق‌های حرارتی از نظر عملکرد

عایق تشعشعی حرارت
عایق‌های حرارتی منعکس ‌کننده
عایق رطوبتی

قیمت عایق حرارتی

عایق حرارتی از نظر شکل 

عایق‌های حرارتی کفی تزریقی درجا
عایق‌های حرارتی پتویی
عایق‌های حرارتی از نوع تخته‌های عایق
عایق‌های حرارتی قطعه‌ای
عایق‌های حرارتی موجدار
بلوکهای عایق
شما در هر قسمت از ساخت ساز می توانید از عایق حرارتی استفاده کنید. از جمله: لوله ها، دیوار های داخلی و خارجی، پنجره ها، کف و سقف ها همه از مواردی هستند که می توان از عایق حرارتی استفاده کرد.
 

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

پیمان | ۲۶۳۵ ساعت و ۲۸ دقیقه پیش
۰
دیواری داریم که پشت آن فضای باز هست و در ارتفاع (طبقه چهارم)که از آن سرمای زیادی به داخل اتاق می آید و اتاق همیشه سرد هست میخواهیم بدون بنایی کردن یک لایه عایق که کار ی از داخل بکنیم نظر شما کدام محصول و اینکه به راحتی نصب شود.
ارسال نظر
قیمت روز