درباره سژین خدمات پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات
به صورت کاملا رایگان آگهی خود را ثبت کنید و به سادگی محصول خود را به خریداران معرفی کنید اطلاعات بیشتر
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

راهنمای خرید درب ضد سرقت

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۳۰۳
راهنمای خرید درب ضد سرقت

حفظ امنیت خانه و ساختمان شاید یکی از مهم ترین مسائلی باشد که باید به آن پرداخته شود! نگرانی برای این موضوع زمانی شدت می گیرد که شما قصد سفر دارید و خانه خالی خواهد بود به خصوص اگر این زمان در تعطبلات باشد. این مشکل بسیاری از افراد را بر آن داشته تا به دنبال راه حلی برای آن باشند. اولین راه برای حل این مشکل که به ذهن می رسد خرید درب ضد سرقت مناسب خواهد بود. 

این روزها بسیاری از فعالان این حوزه تصمیم برای تولید دربهای ضد سرقت با امنیت و کیفیت بسیار بالا هستند تا بتوانند پاسخگوی نیاز شما باشند. اما مشکل اینجاست که از میان این تنوع انتخاب بهترین برای خرید درب ضد سرقت  بسیار سخت خواهد بود. در این مقاله از سژین اطلاعات کاملی در این خصوص به شما ارائه خواهیم داد. 

 

خرید درب ضد سرقت مناسب 

شاید اولین و مهم ترین سوالی که به ذهن می رسد همین باشد که نیاز ما برای داشتن امنیت چه مقدار است؟ آیا خرید درب ضد سرقت برای یک مکان بسیار امنیتی است و یا فقط می خواهیم از شر سارقان راحت باشیم؟! برای مثال یک درب استیل ضد سرقت بسیار امنیت بالاتری از درب ضدسرقت چوبی خواهد داشت و این اولین مسئله ای که باید مشخصا به آن توجه کنید. حتی در اغلب مواقع  استفاد از یک درب آلومینیم ضد سرقت ساده نیز پاسخگوی نیاز خواهد بود. 

کدام درب ضد سرقت برای ما مناسب می باشد؟

  • به کدام قسمت ها برای خرید درب ضد سرقت مناسب دقت کنیم؟

هر دربی که انتخاب می کنید بی شک ویژگی های مخصوص و مناسب خود را خواهد داشت که توجه به هر یک از این ویژگی ها می تواند برای انتخاب بسیار مهم باشد. برای مثال قفل، چهارچوب درب و... بسیاری عوامل دیگر در کنار هم می توانند شرایط خرید درب ضدسرقت مناسب را برای شما ایجاد کنند. 

  • آیا درب ضد سرقت استاندارد لازم را دارد؟ 

متاسفانه در بسیاری از موارد درب های ضد سرقت تولید شده در بازار به اندازه کافی استانداردهای لازم را ندارند و این اصلا خوب نخواهد بود. مهم ترین عاملی که باید برای این مورد در نظر بگیرید درخواست از فروشنده برای اعطای ضمانت نامه می باشد. 

  • آیا ابعاد درب ضد سرقت مناسب است؟

برای خرید درب ضد سرقت باید به چهار چوب درب که بخش مهمی از امنیت آن را بر عهده می گیرد توجه کنید.  این قاب درب می تواند از جنس آلومینیم و یا استیل باشد. نکاتی که برای این موضوع باید به آن توجه کنید به شکل زیر است:

  • اگر به دنبال چهارچوب درب مناسب تری هستید، یک درب استیل می تواند گزینه ی مناسب تری باشد چرا که اثر بخشی این مورد به عنوان یک خرید درب ضد سرقت مناسب می باشد، بسیار بهتر از انواع دیگر آن است. 

  • درب آلومینیم دچار خوردگی و پوسیدگی کمتری نسبت به سایر انواع درب می شود.

  • چهارچوب باید کاملا قاب را بپوشاند و به هیچ عنوان راه نفوذی نداشته باشد.

 

پیشنهادات فروش درب

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز