درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

قیمت درب ضد سرقت و عوامل موثر بر آن

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۶۴
قیمت درب ضد سرقت و عوامل موثر بر آن

قیمت درب ضد سرقت از مجموعه ی اجزایی مشخص می شود که برای ایجاد امنیت بیشتر در کنار هم قرار گرفته اند. این اجزا می توانند قفل مخصوص، چهارچوب استاندارد درب و یا حتی جنس آن باشند. این درب های ضد سرقت به علت امنیتی که دارند در بسیاری از مجتمع های بزرگ و ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند اما امروزه علاوه بر اینها استفاده از این نوع از درب ها حتی برای منازل معمولی نیز بسیار رایج شده است. 
این دربها البته به غیر از جنبه امنیتی که برای شما به ارمغان خواهند آورد، می توانند ضد حریق نیز باشد و این یک امتیاز مثبت برای خرید دربهای ضد سرقت خواهد بود. این ویژگی های متمایز باعث می شود قیمت درب ضد سرقت پایین تر و یا به نسبت بالاتر باشد. در این مقاله از سژین به بررسی این فاکتورها پرداخته ایم.

تاثیر قفل در قیمت درب ضد سرقت

در بسیاری از مواقع که یک دزدی اتفاق می افتد با بررسی های نه چندان زیاد متوجه خواهید شد که سارق تنها با لگد زدن به درب توانسته است آن را باز کند! این عامل باعث خواهد شد تا افراد برای خرید درب ضد سرقت مناسب بیشتر تشویق شوند. قفل درب ضد سرقت جزئی است که باید بیشتر از سایر اجزا به آن توجه کرد البته این جز تاثیر بسیاری در تعیین قیمت دربهای ضد سرقت شما خواهد داشت. 
انتخاب قفل درب مناسب اولین و شاید اساسی ترین راه برای امن کردن یک درب باشد. به عنوان مثال قفل درب ضدسرقت سه گانه که از سه جهت قفل می شود بی شک امنیت بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. قفل ها را فراموش نکنید!

تاثیر قفل در قیمت درب ضد سرقت

تاثیر قاب درب در قیمت درب ضد سرقت

دربها در انواع شکل ها و سایز وجود دارند. یک درب ضدسرقت متناسب با ویژگی های خود ممکن است در انواع سایز ساخته شود و این بی شک تاثیر بسیار در قیمت درب ضد سرقت ارزان ایرانی نیز ایفا خواهد کرد. به عنوان مثال هر چه درب بزرگتر باشد مواد بیشتری نیاز است تا ساخته شود. 

تاثیر جنس درب در قیمت درب ضد سرقت

دربهای ضد سرقت به علاوه جنس چوب مورد استفاده در آنها، لایه ای نیز در داخل درب دارند تا امنیت آن را بیش از پیش بالاتر ببرند. این لایه داخلی می تواند فلزی، فولادی و ... باشد که هر کدام از این موارد در قیمت این نوع درب ها تاثیر بسیاری خواهد داشت. البته این را نیز نباید فراموش کرد که استفاده از جنس بهتر در ساخت درب ضدسرقت می تواند امنیت آن را بیشتر کند. 

تاثیر شکل درب در قیمت درب ضد سرقت

یکی دیگر از مهم ترین فاکتور های تاثیر گذار در قیمت درب ضد سرقت ترک اصل شاید همین زیبایی ظاهری آنها و تاثیرشان در دکوراسیون منزل باشد. برای مثال رنگ چوب مورد استفاده و یا ایجاد طراحی متفاوت بر روی درب قیمت آن را نیز متفاوت خواهد کرد. 

بورس درب ضد سرقت در تهران

برای خرید درب از این نوع به طور مشخص بورس و مکانی وجود ندارد اما شرکت های بسیاری هستند که با توجه به نیاز و درخواست شما در انواع طرح ها و البته انواع قیمت  این درب ها را در اختیار شما قرار می دهد و سژین به عنوان پلتفرمی در این خصوص می تواند شما را در خرید اینترنتی درب ضد سرقت یاری کند. 

 

پیشنهادات فروش درب

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز