درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

نرده استیل و ویژگی های آن

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: نرده - پله- حفاظ
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مینا فعال
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۱۷۱
نرده استیل و ویژگی های آن

نرده ها کارایی زیادی دارند و در گذشته فقط از نرده چوبی استفاده می کردند ولی امروزه به دلیل قیمت مناسب و کارایی بیشتر از نرده استیل استفاده می شود که ویژگی های خیلی عالی به همراه دارد. نرده استیل کارایی های متعددی دارد و شما می توانید هم از لحاظ امنیت از آن بهره وری داشته باشید و هم در زیبا سازی محیط از آن استفاده کنید.
در گذشته نرده های استیل به یک شکل وجود داشت و فقط در راستای حفاظت و امنیت استفاده می شد ولی اکنون انواع آن با ظاهرهای گوناگون موجود است و شما حق انتخاب داردید.
هنگام انتخاب نرده استیل باید به موارد زیر دقت کنید.

نرده استیل1

 


قیمت نرده استیل رابطه مستقیم با جنس نرده استیل 

قیمت نرده استیل ارتباط مستقیم با جنس نرده استیل دارد شما باید اول انواع آن را بشناسید تل بتوانید نرده استیل مورد نظر خود را انتخاب کنید. نرده استیل ها در انواع مختلف هستند. نرده استیل201 یک نوع نرده استیل می باشد که از آلیاژ 4% نیکل تشکیل شده و با توجه به آلیاژ کمی که در این نوع به کار رفته مقاومت کمتری در برابر رطوبت دارد و کیفیت آن نسبت به نرده استیل 304 کمتر می باشد. نیکل به کار رفته در نرده استیل 201 حدودا 4% می باشد یکی از خاصیت های نیکل خاصیت ضد زنگی آن می باشد ولی هرچه نیکل تشکیل دهنده آن بیشتر باشد خاصیت ضد زنگی آن بیشتر می شود. 
یکی از با کیفیت ترین و عالی ترین  نرده استیل ها در بازار، نرده استیل 304 می باشد قیمت نرده استیل 304 بیشتر از انواع دیگه می باشد  که از استحکام و مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار می باشد و از آلیاژ 8% نیکل تشکیل شده که دو برابر نرده استیل 201 کیفیت دارد. نرده استیل 304 ضد خش می باشد و قابل شستشو می باشد. شما از این نوع نرده در فضاهای باز می توانید استفاده کنید. نرده استیل 304 در مقایسه با دیگر نرده ها هزینه بیشتری دارد ولی دوام و استحکام این نرده استیل تمام هزینه بیشتر را جبران می کند.


نرده استیل تراس چه ویژگی هایی دارد؟

نرده استیل تراس یکی از پرطرفدارترین انواع نرده استیل است که باید حتما از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار باشد. برای انتخاب نرده استیل تراس باید از مدل 304 استفاده کرد چرا که بسیار محکم تر است و زیبایی بیشتری نسبت به سایر نرده استیل ها دارد. ظاهر نرده استیل تراس شما بسته به نمای ساختمان دارد و شما می توانید از نرده استیل هایی که در آن شیشه نیز به کار رفته برای خانه های مدرن استفاده کنید که زیبایی چند برابر را به نمای ساختمان شما میدهد. نرده استیل تراس ها ضد خش و ضد زنگ هستند و در برابر رطوبت بسیار مقاوم هستند.

چه عواملی بر قیمت نرده استیل تراس تاثیر دارد؟

عوامل زیادی در قیمت نرده استیل تراس تاثیرگذار می باشد و شما برای آن که بتوانید بهترین نرده استیل را انتخاب کنید باید این موارد را بدانید.

1. جنس نرده استیل  بسیار مهم می باشد چرا که رابطه مستقیم با امنیت و دوام آن دارد. نرده استیل تراس باید از آلیاژ بالاتری تشکیل شده باشد با توجه به این فاکتور قیمت نرده استیل تراس از نرده استیل های دیگر گرانتر می باشد.

2. متراژ نرده استیل بر قیمت آن تاثیر دارد. تراس شما هرچقدر بزرگتر باشد هزینه آن بیشتر می شود.

3. رنگ و ظاهر و یراق آلاتی که با توجه به سلیقه شما در نرده استیل به کار می رود قیمت نرده استیل تراس را تغیر می دهد.

4. هزینه حمل و نقل است که قیمت نرده استیل تراس را تغییر می دهد.

عواملی که بر قیمت هر متر نرده استیل موثر می باشد.

زمانی که شما یک نرده استیل را انتخاب می کنید برای راه پله و یا تراس خانه خود باید این را در نظر بگیرید که عوامل زیادی بر قیمت هر متر نرده استیل موثر می باشد و با توجه به نیاز خود فاکتور ها را کم یا زیاد کنید.

هزینه نصب، بر قیمت هر متر نرده استیل تاثیر دارد. جنس نرده استیل از موارد بسیار مهم است و شما باید توجه داشته باشید  که چه ویژگی هایی در جنس نرده استیل از اهمیت بیشتری برخوردار است تا قیمت هر متر نرده استیل شما مشخص شود.

ابزار جانبی که در نرده استیل استفاده می شود از جمله دستگیره و ابزارهای نصب، که قیمت هر متر نرده استیل را تغییر می دهد.

نوع نرده استیل و رنگ آن قیمت هر متر نرده استیل را تغییر میدهد. اگر راه پله شما به شکل خاصی باشد که نصب آن نیاز به زمان بیشتر داشته باشد هزینه آن بیشتر می شود و یا اگر شما از نرده استیل فانتزی تری استفاده کنید که نصب آن یک سری شرایط خاص داشته یاشد این خود بر قیمت هر متر نرده استیل موثر می باشد.

 

 

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز