درباره سژین خدمات تعرفه ها مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

درب ضد سرقت ارزان

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: درب
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: سحر فیض ثانی
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۵۶
درب ضد سرقت ارزان

درب ها از گذشته تا به حال علاوه بر مفهوم قدیمی و کلی یک درب تامین کننده بسیاری از منازل نیز بوده اند. این روزها اما با توجه به بالا رفتن قیمت و هزینه های خرید، افراد به دنبال خرید درب ضد سرقت ارزان تری هستند تا بتوانند خیال خود را از سارقان و دزدی ها که این روز ها رو به افزایش می رود، راحت کنند. عموما قیمت این درب ها با توجه اجزای به کار رفته در داخلشان قیمت گذاری  می شوند حتی نقش ظاهری آنها نیز که می تواند در طراحی دکوراسیون منزل شما تاثیرگذار باشد روی قیمت آن اثر بسیاری خواهد گذاشت. 

راهنمای خرید درب ضد سرقت ارزان

درب ها در انواع سایز و مدل ها در بورس درب ضد سرقت در تهران و شهرستان ها موجود هستند که شما در هنگام خرید درب ضد سرقت می توانید متناسب با نیاز خود بهترین آن را انتخاب کنید. درب ضد سرقت دارای یک قفل تقویت شده و مانند همه ی درب های دیگر چهاچوب، لولا و... دارند اما این اجزا در این دربها نسبت به سایر درب های ضد سرقت بیشتر تقویت شده اند. هنگام خرید درب ضد سرقت خود باید تمامی این عوامل را در کنار یکدیگر بسنجید تا به مجموعه ای مطمن مناسب با خود دست پیدا کنید. 

نکات مهم هنگام خرید درب ضد سرقت ارزان

در اولین وهله دلیل و علت خرید این درب ها ایجاد امنیت در منزل است اما در بسیاری نیز افراد با توجه به نیاز خود به دنبال یک درب ضدسرقت ارزان اصل هستند که بتواند علاوه بر تامین امنیت، ظاهری زیبا و کیفتی مناسب ارائه دهد. در این بین نکاتی وجود دارد که شاید شما را برای داشتن خریدی مناسب تر یاری کند. این نکات به صورت خلاصه به این شکل است:

  • ظاهری زیبا: اگر به دنبال درب ضد سرقت ارزان هستید نگران نباشید چرا که با بودجه ای کمتر نیز می توان درب مناسب برا ایجاد دکوراسیونی دلپذیر تر تهیه کرد. این درب ها می توانند از جنس چوب مورد نظر شما یا متناسب با منزلتان فلزی و استیل باشند. 
  • استحکام کافی جنس درب: این رویه باید از هر جنسی که هست بسیار محکم و مقاوم باشد چرا که در هنگام نقل و انتقالات آسیب نبیند علاوه بر آن در مقابل سارقین یعنی اولین هدف از ساخت درب ضد سرقت نیز مقاوم باشد. 
  • عایق بودن: درب ها به طور کلی می توانند به صورت یک عایق عمل کنند حال که درب ضدسرقت نیز به دلیل قرار گرفتن لایه ای عایق در قسمت داخلی آن می تواند این نیاز ما را نیز برطرف کند. 
  • قفل مناسب: یکی از موانع که می تواند خرید درب ضد سرقت ارزان را به نسبت سخت تر کند و قیمت آن را بالا می برد، قفل این دربها است. قفل مناسب برای درب ضد سرقت باید ضد اسید باشد و مقاومت بسیاری مقابل ضربه از خود نشان دهد. چرا که یکی از راحت ترین مواردی که سارقین برای گذر از این درب ضد سرقت ارزان در نظر می گیرند استفاده از اسید و ضربه به آن است. 
  • راهنمای مناسب: سعی کنید برای پیدا کردن درب ضد سرقت ارزان و مناسب خود با افرادی که در این زمینه اطلاعاتی دارند مشورت کنید. این روزها شرکت های بسیاری به دنبال سودجویی از این قضیه می باشند. 

اگر همچنان نی

پیشنهادات فروش درب

برچسب ها:

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز