درباره سژین خدمات تعرفه ها پیوستن به ما مقالات راهنمای سریع خریداران راهنمای سریع تامین کنندگان ثبت شکایات پشتیبانی ۰۲۱ - ۴۹۱۴۷۰۰۰ تلگرام پشتیبانی
مقایسه پیشنهادات فروش

پیشنهادات فروش ... مشاهده پیشنهاد فروش بیشتر

هیچ پیشنهاد فروش یافت نشد

تامین کننده ها ... مشاهده شرکت های بیشتر

هیچ شرکتی یافت نشد

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره

هیچ مقاله ای یافت نشد

دسته بندی: پنجره
به این مقاله امتیاز دهید

نویسنده: مهرنوش رحمتی
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
نظرات: ۰
بازدید: ۲۶۶
عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره

پنجره دوجداره یک راه عالی برای کاهش قبض های انرژی و کاهش میزان سر و صدای بیرون ساختمان است. پس از اینکه خانه خود را عایق بندی کردید، دومین روش محبوب برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان ها و خانه ها و درنتیجه کم شدن هزینه های قبض ها و بهبود بهره وری انرژی است. در ادامه، به بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت این پنجره ها می پردازیم.

 
سایز و تعداد پنجره دوجداره


عوامل متعددی بر قیمت پنجره دوجداره تأثیر می گذارند. اول از همه، بسته به سایز و تعداد پنجره هایی که شما قصد خرید آنها را دارید، قیمت ها فرق دارند. با خرید تعداد بیشتر و پنجره های بزرگتر، طبیعتا قیمت نیز افزایش خواهد یافت. با این حال، اگر شما به طور عمده سفارش دهید، بسیاری از شرکت ها و تامین کنندگان قیمت های هر یک از پنجره های دوجداره را کاهش می دهند.


جنس قاب پنجره دوجداره

عوامل موثر بر قیمت پنجره دوجداره


یکی دیگر از عوامل مهمی که بر قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار است و هنگام خرید باید به آن دقت کنید، جنس قاب پنجره است. یو پی وی سی (UPVC) یکی از ارزان ترین گزینه ها و طبیعتا یکی از محبوب ترین آن ها است. قاب های پنجره های دوجداره از جنس مواد دیگری مانند چوب یا آلومینیوم نیز در بازار موجود هستند. اما متاسفانه قیمت آنها بالاتر است؛ در حالی که به جز داشتن ظاهری زیبا، هیچ مزیت مشهودی نسبت به پنجره دوجداره با قاب یو پی وی سی ندارند.


متغیر بودن قیمت پنجره دوجداره در بازار امروز


با این حال، فراموش نکنید که قیمت پنجره دوجداره در بازار امروز نرخ ثابتی نداشته و کمی متغیر است. در واقع، خرید پنجره دوجداره به نیازها و الزامات خاص شما بستگی دارد. بنابراین بهتر است با یک شخص متخصص مشورت کنید. از آنها بخواهید که به خانه شما سر زده و آن را بررسی کنند تا بتوانند با توجه به مشخصات خانه شما، یک ارزیابی دقیق انجام داده و پنجره دوجداره مناسبی را برای خانه شما پیشنهاد دهند. پس مشورت با یک فرد حرفه ای را از یاد نبرید.


نوع پنجره دو جداره


نوع پنجره دو جداره، یکی دیگر از عواملی است که قیمت پنجره دوجداره را تحت تاثیر قرار می دهد و در هنگام خرید این پنجره ها مورد توجه قرار می گیرد. طیف گسترده ای از مدل ها و اشکال مختلف پنجره دوجداره در بازار موجود است که هر کدام با قیمت متفاوتی عرضه می شوند.

نظر خود را در مورد این مقاله بنویسید

کاربر گرامی لطفا نظر خود را در باکس زیر نوشته و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین کلید ارسال را کلیک کنید. نظر شما پس از بررسی کارشناسان در وب سایت منتشر خواهد شد.


نظرات کاربران

ارسال نظر
قیمت روز